Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Loom bands

Certifikát, bezpečnosť: EN71 Part1:2011, EN71 Part 2:2011, EN71 part3: BS:EN 71-3:2013.

Striebro

Podľa poľského zákona polotovary strieborných výrobkov vážiace pod 5 g nie sú predmetom povinného vyznačenia a nie sú označené značkou rýdzosti.

Avšak vykonávame ďalšie, nepovinné testy. Viac informácií vrátane osvedčení od Puncového úradu je k dispozícii tu: strieborný drôt, háčiky zatvorené, háčiky otvorené, zatáčací rokajl, kaloty, karabínky s koncovkami, spojovacie krúžky. Pre Vašu informáciu: Ak chcete mať osvedčenie o ďalších výrobkoch zo striebra, môžete nás kontaktovať. Spolupracujeme s Puncovým úradom a môžeme pre Vás dať odskúšať výrobky a získať certifikáty. Takéto testy sú platené.

Swarovski

Sme oficiálnym partnerom programu Create Your Style with SWAROVSKI ELEMENTS ktorý patrí firme SWAROVSKI AG. Nakupujúc v našom obchode máte istotu kúpy originálnych výrobkov od priameho dovozcu za veľmi dobré ceny .
Pozri Certifikát.

Polotovary - Nikel Free

Naše polotovary sú testované z hľadiska obsahu niklu a spĺňajú normu EN12472 & EN1811: Intertek 1, Intertek 2, Intertek 3, Intertek 4, Intertek 5, Intertek 6.

Drevené korálky

Drevené korálky jednofarebné sú zafarbené na pekné živé farby bezpečnou ekologickou farbou spĺňajúcou normu BS EN 71-3:1995. Korálky boli testované nezávislým laboratóriom Intertek vo Veľkej Británii.

Polotovary - Kadmium Free

Naše polotovary sú testované z hľadiska obsahu kadmia a spĺňajú normu BS EN 1122:2001.

Mušle

Naše mušle pochádzajú z legálneho chovu, čo osvedčuje veterinárny certifikát.

Nechty - Ozdoby

Naše polotovary na nechty boli otestované nezávislým laboratóriom Intertek vo Veľkej Británii.