Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Všeobecné obchodné podmienky

1.Rozsah pôsobnosti

Nasledujúce všeobecné obchodné podmienky platia pre všetky objednávky realizované v našom internetovom obchode.

2. Strana Zmluvy, uzavretie Zmluvy

Kúpna zmluva je uzavretá s APW Global Sp. z o. o. Sp. Kom.
Prezentácia výrobkov v našom internetovom obchode nie je právne záväzná ponuka, ale len nezáväzný online katalóg. Kliknutím na tlačidlo Objednávky dávate záväznú objednávku na tovar nachádzajúci sa vo Vašom nákupnom košíku. Zadanie objednávky je potvrdené automaticky prostredníctvom e-mailu zároveň s prijatím objednávky, a to ihneď po jej odoslaní. Kúpna zmluva je uzatvorená súčasne s týmto mailovým potvrdením.

3. Platba

V našom obchode si môžete vybrať z nasledujúcich spôsobov platby:
Kreditná karta
Zaťaženie Vašej kreditnej karty nastáva v okamihu, keď príjmeme Vašu objednávku. Pri výbere platby kreditnou kartou neúčtujeme žiadne prevádzkové náklady.
Prevod na bankový účet
Súhlasíte s tým, že uskutočníte prevod do 7 dní od obdržania nášho potvrdenia o prijatí Vašej objednávky. Pri výbere platby bankovým prevodom neúčtujeme žiadne prevádzkové náklady.
PayPal
Zaťaženie Vášho účtu nákupnou sumou vzniká v okamihu, keď príjmeme Vašu objednávku. Pri výbere platby cez PayPal neúčtujeme žiadne prevádzkové náklady.
Platby online
Zaťaženie Vášho účtu nákupnou sumou nastáva v okamihu, keď príjmeme Vašu objednávku. Pri výbere platby online neúčtujeme žiadne prevádzkové náklady.

4. Osobný odber

Dodávku realizujeme výlučne formou zásielky. Osobný odber bohužiaľ nie je možný.

5. Schránky-automaty

Tovar nedodávame do schránok-automatov.

6. Výhrada vlastníctva

Do zaplatenia celej platby ostáva tovar našim vlastníctvom.

7. Škody spôsobené dopravou

V prípade, že dodaný tovar má zjavné poškodenie dopravou, prosíme, aby ste čo najskôr reklamovali túto skutočnosť u dodávateľa a bezodkladne nás kontaktovali. Zanedbanie podania sťažnosti alebo skontaktovania sa s nami nemá žiadne následky ohľadne Vašich zákonných práv a ich uplatňovania, teda práva na záruku. Pomôžete tým však nám pri uplatnení našich vlastných nárokov voči dopravcovi z titulu dopravného poistenia.

8. Uloženie textu Zmluvy

Uložíme text Zmluvy a prostredníctvom e-mailu Vám pošleme podrobnosti objednávky a naše všeobecné obchodné podmienky. Všeobecné obchodné podmienky si môžete kedykoľvek prečítať na tejto webovej stránke a stiahnuť si ich. Svoje predchádzajúce objednávky môžete vidieť po prihlásení k zákazníckemu účtu.

9. Jazyk Zmluvy

Jazykom používaným pre uzatvorenie Zmluvy je slovenský jazyk.