Veľký obchod s korálkami - viac ako 18.214 produktov. Korálky, korále, drahé kamene, ozdobné kamene, polotovary, náušnicové zapínania, koral, perličky, kryštáliky.

Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

MAXBeads - najlepší obchod s korálkami pre vás

Krásne korálky vo všetkých farbách dúhy, lesklé prívesky, sklenené korálky a drahokamy - existuje toľko produktov, že každý môže nájsť niečo pre ne. Výroba bižutérie je mimoriadny záľub, ideálny pre tvorivých ľudí. Ale ... kreativita musí byť obmedzená, keď nemáte príliš veľa prvkov na výber. Mnoho ľudí, ktorí sa zaoberajú výrobou ručne vyrábaných šperkov, je sklamaná ponukou obuvi. Možno si im tiež patríte. Našťastie, tentokrát to už skončilo. Odo dňa, keď ste prvýkrát navštívili MAXBeads. Tu nájdete prakticky všetko ... a ešte viac.

Nálezy šperkov. Nálezy pre výrobu šperkov

Niektorí ľudia podceňujú dôležitosť bižutérne komponenty. Vedia, že také malé prvky, ako sú ušné drôty, spony, krimpové korálky, homáre alebo rozdelené krúžky sú potrebné, ale si myslia, že ich kvalita naozaj nezáleží. Avšak tieto prvky musia byť ťažké, ľahko použiteľné a ... pekné. Vhodný výber nálezov šperkov môže spôsobiť, že konkrétny náramok alebo náušnice sú oveľa elegantnejšie. V našom obchode nájdete šperkárske komponenty zo striebra 925, postriebrené alebo dokonca postriebrené.

Polodrahokamy a drahokamové korálky

Ak snívate o krásnych elegantných šperkoch, nemusíte stráviť veľa peňazí na diamanty, smaragdy a iné drahé kamene. Agát, granát, citrín, jade, ametyst alebo onyx sú tiež pekné a ľahko nahradzujú drahé prvky. Polodrahokamy a drahokamy patria medzi najobľúbenejšie výrobky v našom obchode. Väčšina z nich je výroba prírodných kameňov na šperky. Vďaka nim môžete vytvoriť výnimočné a originálne náramky, náušnice a náhrdelníky.

Sklenené koráliky

V materiáloch MAXBeads nájdete korálky v mnohých farbách, tvaroch a veľkostiach. Sú vyrobené z mnohých rôznych materiálov. Najobľúbenejšie je sklo. Sklenené perly sú k dispozícii v rôznych veľkostiach od veľkých až po najmenšie korálky (asi 2 mm). Predávame prvky z najlepších značiek: korálky Toho a korálky Miyuki, ako aj české korálky.

Kryštál Swarovski

Spoločnosť Swarovski patrí k nejexkluzívnejším značkám, pokiaľ ide o ručné šperky. V našom obchode nájdete malé perly Swarovski (ideálne pre jemné náramky), kryštály Swarovski (na náušnice a náhrdelníky) a pripravené Swarovski prívesky pre začiatočníkov.

Obchod s korálkami

Ako môžete vidieť, ponúkame širokú škálu výrobkov pre ručné šperky. Náš obchod s korálkami je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí začínajú hobby a tých, ktorí majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Môžete si kúpiť v maloobchodných taškach alebo veľkoobchodných taškach, ponúkame tiež zľavu alebo bezplatnú dopravu.