Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Boxy, sáčky na koráliky a bižutériu

Obaly na šperky a krabice sú obľúbeným doplnkom. Šperky sú dokonalým darčekom pre ženy všetkých vekových kategórií. Okrem toho je každá príležitosť dať milému človeku pekné oko, klenot lásky. Aby šperky vyzerali naozaj fantasticky, stojí za to premýšľať o určitom dôležitom prvku.

Je to o šperkovom obale , ktorý prinesie darček krásny vzhľad. Takéto balenie nemusí byť dočasné - môže sa použiť na skladovanie šperkov v dokonalom poradí. Skladané šperky sú zárukou, že budete môcť rýchlo nájsť v zásuvke alebo na hrudi to, čo práve potrebujete. Kategória obalov na šperky obsahuje výrobky, ktoré nielen udržujú poriadok medzi hotovými náhrdelníkmi alebo náušnicami, ale budú obsahovať aj perly, polotovary a nápady na nové dekorácie. Je dobré ich získať skôr, ako začnete pracovať. Usporiadanie korálkov, napríklad s farbami, typmi alebo tvarmi, vám pomôže ovládať výsledné šperky a tiež značne zjednoduší prácu na každom dizajne.

--- prečítajte si viac ---
balenia

Obaly na bižutériu, tašky na organzy a šperkovnice

Šperky môžu byť rozdelené do dvoch skupín. Jedným z nich je dekoratívny obal určený predovšetkým na balenie súčasného šperku. Ide o polopriehľadné puzdro na organzu, ktoré sa zatvára a ťahá pásik. Sú to dekoratívne, elegantné a estetické obaly. Môžete bezpečne ukryť v šumivom interiéri náhrdelník alebo náramok vyrobený napríklad z drevených korálkov alebo sklenených korálkov. Existuje veľa rôznych vreciek na výber: hviezdy, srdce, hladké alebo nepriehľadné. Vrecká napr. V zlatých farbách môžu obsahovať šperky, v ktorých prevažuje zlatá farba; strieborné vrecká - strieborné šperky. Vďaka tomu môžete mať všetky náhrdelníky a náramky pod kontrolou. Plastové boxy sú ideálnym riešením na skladovanie korálkov, šperkov a prístrojov na výrobu šperkov. Priečky vám umožnia oddeliť korálky z rôznych vzorov a farieb. Týmto spôsobom bude všetko vždy v ruke a v perfektnom poriadku. Kazety sú mimoriadne trvanlivé a tesne uzatvorené a veľmi dobre chránia ich obsah.

Organizátor projektu alebo ako organizovať nápady

Naše šperky obal je kategória, v ktorej sú aj organizátori plastových šperkov. Majú špeciálne drážky, v ktorých môžete umiestniť korálky - tým je jednoduché manévrovanie s korálkami, môžete ich voľne usporiadať, zmeniť poradie, vybrať si tvary a farby. Môžete umiestniť náhradné korálky do box-like dutí a začleniť ich do dizajnu. Vďaka tomuto projektu, napríklad náhrdelník alebo náramok, je možné ho zmeniť v ktorejkoľvek fáze tvorby. Organizátor projektu je veľmi ľahký a funkčný prvok a práca s ním je skutočným potešením a schopnosťou vcítiť sa do úlohy šperku dizajnéra.