Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Bižutérne komponenty

Bižutérne komponenty sú malé prvky, bez ktorých by nebolo možné vyrábať šperky. Dokonca aj tie najkrajšie korálky nestačia. V prvom rade je potrebné ich správne kombinovať. Všetko, čo sa používa pre tieto kombinácie, ako sú ušné drôty, šperky na náramky, krúžky typu federing alebo rozdelené krúžky, sa nazývajú náušnice . To je základ šperkov a musí mať pre akýkoľvek výrobca šperkov.

Čo by ste mali vziať do úvahy pri výbere komponenty na výrobu šperkov? Najskôr by ste mali skontrolovať, či ich rozmery zodpovedajú veľkosti iných prvkov (napr. Korálky). Ak budete vyrábať šperky z kryštálov Swarovski, najlepšou možnosťou bude použitie polotovarov Swarovski. V takom prípade si môžete byť istí, že všetky prvky je možné kombinovať.

Ďalším dôležitým aspektom je materiál, z ktorého boli zistenia vytvorené. V našom obchode nájdete výrobky z mincového striebra 925, ako aj výrobky z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele a pozlátené výrobky. V našej ponuke sú tiež výrobky bez niklu. V našom obchode si zakúpite náušnice, čepele, skokové krúžky, zvlnené korálky, medzery a mnoho ďalších doplnkov na výrobu šperkov. Nájdete tu tisíce vysoko kvalitných komponenty na výber z nášho obchodu s korálkami.

--- prečítajte si viac ---
bižutérne komponenty

Bižutérne komponenty

Bez nálezov šperkov nie ste schopní vytvoriť ručné šperky. Je dôležité používať nálezy a spojiť ich so všetkými druhmi korálikov. Máte veľa nálezov pre výrobu šperkov z náušníc, skokových krúžkov, zvlňovacích korálkov, koncov, sponiek, hlavových kolíkov, očných kolíkov a šarmov. Môžete zakúpiť hotové koncovky alebo ich môžete vytvoriť z našich zistení. Je ľahké pripojiť skokový prsteň, drôty, krimpové korálky a než máte pripravený koniec pre svoj náramok.

Najobľúbenejšie a elegantnejšie nálezy sú vyrobené z mincového striebra 925. Vyzerajú výborne s prvkami Swarovski alebo polodrahokamami.

Bižutérne komponenty na výrobu šperkov

Vitajte v našej ponuke šperkov nápadov na výrobu šperkov.

Ak chcete vytvoriť jedinečné šperky, okrem nápadov a materiálov potrebných na prácu, musíte tiež získať aj polotovary šperkov. Bez nich je ťažké snívať o trvalých šperkoch. šperk nálezy sú veľmi široký sortiment výrobkov, medzi ktorými sú, okrem iného, drôty na závitové korálky, útesy a spony, špičky, karabíny, závesy a iné. Nájdete tu striebornú aj chirurgickú oceľ, rovnako ako náušnice z náušníc a striebra.

Príslušenstvo pre výrobu šperkov diy

Všetky tieto prvky sú vyrobené z odolných materiálov. Okrem toho, v závislosti od šperkov, ktoré vytvoríte, si môžete vybrať príslušné povrchové úpravy a farby, napríklad prvky strieborné alebo zlaté alebo starožitné (obzvlášť užitočné, keď chcete vytvoriť retro štylizované šperky).

Nálezy šperkov pre ručne vyrábané šperky

Čo by ste mali zvážiť pri výbere príslušenstva k šperku? Po prvé, mali by ste skontrolovať, či ich veľkosť zodpovedá veľkosti ostatných prvkov, ktoré plánujete použiť, napr. Toho korálky . Ak chcete vyrábať šperky z kryštálov Swarovski alebo polodrahokamov , najlepšie je vybrať nálezy šperkov špeciálne pre tieto značky. Potom máme dôveru, že sa budú dať dohromady. Dôležitý je aj materiál, z ktorého boli vyrobené šperky z bižutérie.

Čo sú nálezy šperkov?

Nálezy šperkov na výrobu šperkov sú rad produktov, bez ktorých by nebolo možné vytvoriť náhrdelník, náramok alebo náušnice. Nálezy žeriavov sú: dištančné vložky, konce, špičky, čiapky, náušnice, korálky, skokové krúžky, hlavičky, očka, oči, šarm a iné nálezy.

To nie sú nič iné ako nálezy šperkov, ktoré sa používajú na výrobu ručne vyrábaných výrobkov. Ich úlohou je spojiť všetky prvky do jedného celku: korálky, perly alebo kamene. Je to základný prvok všetkých nadšencov remesiel. V našej ponuke nájdete náušnice, ako napríklad:

strieborné náušnice

poloopracovaná chirurgická oceľ / nehrdzavejúca oceľ 316

postriebrené polotovary

najlacnejšie nálezy šperkov v striebre

zlacnenie

šperky (náramky na náramky)

iné prvky a príslušenstvo na výrobu šperkov

Je to hlavne vďaka týmto produktom, ktoré vytvárajú jedinečné umelecké dekorácie. Môžete si vytvoriť šperky z viac či menej cenných materiálov - ale vždy pozoruhodné, originálne a krásne. A ako viete, ručne vyrábané šperky sú mimoriadne pekné, najmä v kombinácii so šperkovými kameňmi, kryštálmi Swarovski a rôznymi druhmi sklenených korálkov.

Sme radi, že vám poradíme o prvkoch na výrobu šperkov

Nájdete tu všetko, čo potrebujete pri vytváraní šperkov, ak máte pochybnosti o výbere správneho sortimentu, kontaktujte nás - skúsený tím vám rád pomôže pri uspokojivej voľbe. Uisťujeme Vás, že všetky naše šperky sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou, ponúkame nielen šperky náušnice, ale oveľa viac ... Pomocou našej jemnej pomoci môžete vytvoriť originálny šperky, ktorý dáte ako darček , predávať alebo udržiavať pre seba. Vytvorené z nálezov šperkov, bižutéria a jeho duša. Nákup šperkov zistenia je určite jedným z najťažších možností pre začiatočníkov vaše dobrodružstvo s ručne vyrábanými šperkami, radi Vám pomôžeme každému prejsť touto voľbou. Každé šperky môžu byť vyrobené rôznymi technikami, rôznymi spôsobmi a rôznymi štýlmi. A nezávislé vytváranie šperkov nám umožní vyčnievať z davu s korálkami, náušnicami, náramkami, náhrdelníkmi, prsteňmi alebo brošňami.

Lacné náušnice na bižutériu

Maxbeads.sk je plne moderný internetový obchod, ktorý ponúka vysokokvalitné produkty, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. Ponúkame v priemysle skvelé ceny a vysoké zľavy. Chceli by sme šperkovým výrobcom poskytnúť najlepšie a najtrvanlivejšie nápady na šperky nielen na výrobu šperkov pre vlastnú potrebu, ale aj na fantazijnejšie a avantgardné nápady pre umelcov, šperkárske firmy a dizajnérov. Skutočnosť, že dodávame tisícky zákazníkov, je určite dôkazom kvality našich výrobkov. Pri rozmýšľaní o rôznorodých vkusoch našich klientov sa snažíme rozšíriť našu ponuku a neustále ju rozširovať

Prečo stojí za nákup nápadov šperkov s nami?

Ako obchod s maxbeads.sk môžeme s hrdosťou povedať, že sme schopní splniť očakávania najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke máme od A do Z potrebné doplnky na vytvorenie vlastných jedinečných šperkov. Máme produkty pre začínajúcich i pokročilých nadšencov ručne vyrábané šperky. Preto sme boli ocenení mnohými nadšencami, ktorí nám odhalili pozitívne názory na obchod. Vďaka našim šperkovým nálezom je tvorba umeleckých šperkov príjemnejšia a vyniká originálnym dizajnom. Nálezy šperkov môžete kúpiť za šperkovú výrobu za najlacnejšiu cenu, bez frontu a dlhého čakacieho času na zásielku.