Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Bižutérne komponenty zo striebra Ag 925 / Nálezy striebra 925 / šperky

Významnú časť našej ponuky predstavujú nálezy 925 striebra . Veľa ľudí, ktorí sa zaoberajú výrobou šperkov, používa iba tie strieborné prvky najvyššej kvality (vzorka 925). Sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Strieborné šperky sú známe svojim elegantným a lesklým efektom, preto naši zákazníci veľmi obľúbili nálezy zo striebra.

Ponúkame ušné drôty v mnohých rôznych tvaroch a rôznych sponách, striebornom drôte a čapoch, rovnako ako malé prvky na upevnenie, ako sú rozdelené krúžky alebo krimpové korálky. V našom obchode s korálkami nájdeme aj malé reťaze, guľkové reťaze, konce, rozpery, reťazce hada, ktoré sa veľmi často používajú na výrobu jemných náhrdelníkov.

Ak pripravíte dlhé náušnice, odporúčame tenké "hady", ktoré sa ľahko kombinujú s niektorými ušnými vodičmi. Ak chcete obohatiť šperky s niektorými dodatočnými hotovými dekoračnými prvkami, môžete sa rozhodnúť kúpiť strieborné šperky. Nálezy šperkov sú najvyššie húževnaté a kvalitné. Šperky vyrobené z nich budú prežiť mnoho rokov a užiť si svojho majiteľa na dlhú dobu.

--- prečítajte si viac ---
strieborné AG925

Sterling Silver nálezy sú skvelé produkty pre výrobu šperkov. Sú veľmi elegantné a lesklé, môžete ich použiť s najviac exkluzívnymi korálkami, ako je napríklad kryštál Swarovski alebo korálky Toho. V našom obchode s korálkami si môžete zakúpiť veľa druhov nálezov šperkov s veľmi skvelými a najlacnejšími cenami.

Bižutérne komponenty zo striebra Ag 925

Strieborné komponenty - pre tých, ktorí práve začínajú svoje dobrodružstvo s ručne vyrobenými šperkami, tieto slová nie sú úplne spojené s ničím. Zistenia však nie sú len polotovary, tj prvky, ktoré sa používajú na závit, upevnenie, zavesenie alebo spojenie jednotlivých častí náhrdelníka, náušníc alebo náramkov. Nižšie som stručne predstavil, čo sú strieborné ušné drôty, drôty, špičky, pasce, federing, karabíny a iné.

Široká škála strieborných dekorácií

Rad výrobkov zo striebra je skvelou voľbou, vďaka čomu môžete vytvoriť krásne doplnky. Náušnice strieborné sú mimoriadne užitočné, pretože sú extrémne flexibilné a zároveň si zachovajú svoj jedinečný tvar. Používajú sa hlavne ako prvok pri vytváraní ručne vyrobených náušníc. Vďaka obrovskej rozmanitosti tvarov sa hodia vzory akéhokoľvek štýlu. Na druhej strane, strieborné kolíky sa používajú na vytvorenie závesov, príveskov, ale aj náušníc. Sú ideálne na aplikáciu korálkov, kameňov alebo iných prvkov. V predajni sú tiež k dispozícii náhrdelníky alebo náramky. V závislosti od typu sa hodia do mnohých typov reťazí.

Strieborné nálezy - malé a funkčné pre výrobu šperkov

Jednoduché, kučeravé, dlhé alebo krátke - v každom vydaní jednoduché rúry pomôžu vytvoriť jedinečné šperky. Nájdete ich v rôznych veľkostiach, ktoré vytvárajú obrovský rozsah možností a umožňujú vyzdvihnúť jedno-k-druhu šperky. Drôty sú tiež nepostrádateľným prvkom pri vytváraní náušníc, náramkov alebo náhrdelníkov. Ďalším typom polotovaru sú klipy - vynikajúca alternatíva pre ľudí, ktorí nemôžu otočiť svoje uši. Tieto strieborné prvky môžu byť použité ako jedinečný doplnok, pretože majú veľa tvarov, čím dávajú dizajnérom neobmedzený výber. Rozpery a prekrytia sú tiež strieborné polotovary na výrobu šperkov, ktoré majú ornamentálnu funkciu.

Sterling silver 925 - luxusné doplnky, ktoré dávajú charakter

Absolútne luxusné šperky obsahujú strieborné štítky. Tieto strieborné polotovary sa používajú na zavesenie náhrdelníkov, náramkov a náušníc a vďaka extrémne širokej škále rôznych veľkostí a tvarov bude každý nepochybne nájsť niečo vhodné pre ne. Všetky strieborné polotovary sú ideálne pre vytvorenie jedinečných dekorácií, ktoré vám umožnia vyjadriť svoju osobnosť a svoj vlastný individuálny štýl.