Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Bižutérne navliekacie materiály

Bižutérne navliekacie materiály / Stringingové materiály : šnúry, drôty, stužky - tieto zdanlivo skromné polotovary pre šperky, s trochou fantázie, sa môžu premeniť na neobyčajne elegantné a jedinečné ozdoby. Kúpte ich za najnižšie ceny.

--- prečítajte si viac ---

Bižutérne navliekacie materiály /Stringové materiály: šnúry, struny, nite, drôty na výrobu šperkov

Pomocou vašej tvorivosti určite vytvoríte úžasné šperky, ktoré vám neprinášajú pocit a vhodnosť pre každú príležitosť. Hodvábne šnúrky sú perfektné ako polotovary pre ručné šperky, napríklad ako základ pre náhrdelník alebo náramok. Rebrá a nite, najčastejšie používané na výrobu náhrdelníkov a náramkov, ktoré k nim pridávajú napríklad sklenené perly, polotovary z kameňa alebo dreva. Skvelý prírastok je tiež cítiť kúsky. Stuhy sú tiež prvkom, z ktorého môžete vyvolať niečo jedinečné a nádherné. Stuhy a hodvábne šnúry môžu byť tiež použité ako ozdoby na odevy, tašky, topánky a pásy. Používanie týchto prvkov je vecou našej predstavivosti a tvorivosti. Všetky tieto polotovary je možné zakúpiť v rôznych dĺžkach, veľkostiach a priemeroch, čo dáva skutočne široký pohľad všetkým ručne vyrábaným šperkovým maniacim.