Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

České sklenené korálky - Preciosa, SuperDuo, oheň leštené, fazetované

Nákup českých korálkov je skvelou voľbou pre každého, kto má rád korálky v mnohých farbách a veľkostiach, ale nechce tráviť veľa peňazí na svojom koníčkom. České korálky sú známe svojou vysokou kvalitou a ich cena je oveľa nižšia ako cena výrobkov vyrábaných japonskými značkami ako Miyuki a Toho. Na rozdiel od týchto japonských výrobkov sú české sklenené perly dostupné v malej i väčšej veľkosti.

České korálky vyrábajú mnohé firmy, niektoré sú však viac populárne ako ostatné. Jedná sa o korálky vyrobené Preciosou a Matubom. Posledné sú rozdelené na niekoľko druhov. Najobľúbenejší druh Matubo Super Duo vyniká vďaka prítomnosti dvoch otvorov. Existujú aj niektoré ďalšie značky, ktoré si zasluhujú pozornosť aj napriek tomu, že ešte nie sú známe, prinajmenšom kvôli atypickým tvarom ako Ufo korálky v tvare lietajúcich tanierov. České sklenené perly znamenajú rôznorodosť farieb, tvarov a zaujímavých vizuálnych efektov. V našom obchode nájdete korálky s perleťovými efektmi, transparentné a korálky v neónových farbách. V našej ponuke každý môže nájsť niečo pre ne.

--- prečítajte si viac ---
České korálky

V našom obchode s korálkami ponúkame české sklenené perly v maloobchodných cenách a veľkoobchodných cenách v hromadných vreciach. Predávame mnoho rôznych tvarov, farieb. Najpopulárnejšie sú české korálky s fazetou, ktoré sa nazývajú oheň leštené, SuperDuo alebo Preciosa . Preciosa Candy a Preciosa sú najviac chcené umelcom. Môžete si vyrobiť krásne šperky z nich, obzvlášť s dvoma diery korálky môžete vytvoriť náramok, náhrdelník alebo náušnice. Je skvelé, aby sa české sklenené korálky používali s korálkami Toho a potom s náušnicami, ako sú náušnice, konce, hlavové kolíky alebo skokové krúžky.

České korálky - zábava s tvarmi

České korálky sú často používané v beading. S šperkami a farebnými korálkami s dvoma otvormi môžete vyrobiť ploché šperky ako náhrdelníky alebo náramky v krásnych geometrických vzorkách.

Korálky Preciosa, korálky SuperDuo - štýlové šperky každý deň

České guličky pomôžu dosiahnuť veľkolepý efekt. Len zásoby na perličkách v tvare slza, napríklad v riso korálikoch. Sú k dispozícii v mnohých krásnych farbách. Kľúčová dierka na prechod potrubia alebo tenkého drôtu sa nachádza v užšej časti guľôčky. Vďaka tomu môžete vytvoriť náhrdelník pripomínajúci vodnú kaskádu. Vyrobené z niekoľkých odtieňov korálkov v modrej farbe bude pripomínať drsné more. České perličkové perly vám tiež umožnia vytvoriť náušnice podobajúce sa niektorým organizmom koralových útesov - špicaté guľaté guličky ako náušnice alebo náhrdelník určite priťahujú pozornosť. Na druhej strane okrúhle korálky s korálkovým kolieskom s pomerne veľkou dierou v strede vám nechajú vlákno na šperkovom popruhu. Prírastky povstaleckej rockovej štylizácie, silnej a expresívnej, budú vytvorené z krásnych českých korálkov. Potešujú tú ženu, ktorá rád zdôrazňuje svoj unikátny štýl rôznymi spôsobmi a šperky sú pre ňu dôležitým prvkom každodennej štylizácie.

České sklenené perly

Sklenené koráliky sú kombináciou kvality a dobrej ceny. Obsahujú teda dve vlastnosti, ktoré spotrebitelia najviac potrebujú. Ich najväčšou výhodou je, že sú k dispozícii v mnohých rozmeroch. Vďaka tomu môžeme vytvoriť jedinečné náramky vyrobené z korálkov. Korálky majú zaujímavé efekty, ako napríklad perlový lesk. Samozrejme, všetci nájdu niečo pre seba. V našom sortimente nájdete širokú škálu korálkov v mnohých farbách a tvaroch. Ak ste niekedy boli v kontakte s polotovarmi na šperky, viete, aké dôležité je vybrať ich správne. K dispozícii v módnych neónových odtieňoch sú skvelé pre ušné dekorácie. Originálne náušnice, ktoré sme vytvorili, budú nepochybne predmetom obdivu medzi priateľmi. Nemôžeme nájsť také unikátne remeselné remeslá v miestnom obchode. Ručná ručná práca je v modernom svete veľmi cenená a vďaka tomu môžeme rozvíjať aj podnikanie, čo je ďalšia forma príjmu.