Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Korálky Matubo® - české sklenené korálky

Korálky Matubo sú známe prvky vo svete ručne vyrábaných šperkov a bižutérií. Matubo je jedným z najpopulárnejších výrobcov sklenených korálkov z Českej republiky. Jeho výrobky sú pravidelné, ľahko použiteľné a pekné.

Výrobky Matubo sú rozdelené do kategórií na základe ich veľkosti, tvaru a počtu otvorov. Najpopulárnejšie korálky MatuboMatubo SuperDuo . Majú dve otvory, čo je pomerne neobvyklé medzi korálkami iných spoločností. Dva otvory sú identifikačnou značkou tejto značky. To robí prácu s korálkami oveľa jednoduchšie! Ostatné populárne typy korálkov Matubo sú Matubo SuperUno (s jednou dierou), Rulla (vo valcovom tvare) a Matubo Wheel (v tvare kolies). Všetky z nich sú k dispozícii v našom obchode. Svetlé farby ako akvamarín, svetlo zelené, biele alebo dokonca priehľadné sú ideálne na výrobu jemných šperkov pre každodenné použitie. Ak dávate prednosť výraznejšiemu vzhľadu, môžete si vybrať perly Matubo so špeciálnymi efektmi, ako sú dúhovka, lesklé nátery a perleťový lesk. Pre ľudí, ktorí sa chcú rozlišovať, v našom obchode nájdete niektoré korálky v neónových farbách!

--- prečítajte si viac ---
Korálky Matubo

Korálky Matubo sú veľmi populárne české sklenené korálky, zvyčajne s dvoma otvormi, ako sú: korálky Superduo. Sme predaj Matubo vo veľkoobchodných a maloobchodných tašiek. Naše ceny za hromadné ceny sú skvelé. Pozrite sa prosím na našu ponuku v obchode s korálkami.

Korálky s dvojitými dierkami - nápady na krásne šperky

Existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť jedinečné korálky šperky. Dvojdielne perly sú charakterizované tým, že sú oválne, mierne konvexné a majú dva otvory umiestnené nad sebou. To poskytuje veľa možností na usporiadanie týchto korálkov ako plochých, tak vertikálnych, takže môžete dosiahnuť nebývalé výsledky. Napríklad ploché prvky šperkov, ako náušnice alebo náhrdelníky. Ale s týmto typom korálkov môžete tiež urobiť pútavé brošne s tvarmi kvetov alebo zvierat. Butterfly, kvet s okvetnými lístkami, ktoré sa podobajú na prirodzené čierne a biele mačiatko alebo iný motív, je skvelá dekorácia pre dievčatko. Brošne v tomto štýle budú fungovať dobre vo voľnom ležérnom štýle.

Korálky Superduo - brilantné náramky a jedinečné náušnice

Vďaka superduo korálkam môžete vytvoriť skutočne krásne a elegantné šperky. Tieto korálky vyzerajú skvelo v priestorových guličkových náušniciach. Môžu byť vzájomne kombinované, aby získali prvok šperkov v mnohých farbách, alebo takým spôsobom, aby vytvorili elegantné a tlmené drobnosti, ktoré zodpovedajú vážnemu tvorbe alebo oblečeniu pre prácu. Korálky Superduo môžu byť použité aj v náramkoch. Pomocou nich môžete napríklad vytvoriť kompaktnú väzbu v jednej alebo viacerých farbách. Potom náramok bude vyzerať ako kovový pás z hodiniek. Môžete tiež vytvoriť superduo s geometrickými prvkami, ktoré sú od seba oddelené väčšími korálkami iných tvarov. Tiež s týmito korálkami je možné vytvoriť ploché kvetinové prvky a začleniť ich do výsledného náramku. Takéto šperky sú skvelým darčekom. Je elegantný, nadčasový a veľmi efektívny. Náramky vyrobené z tohto typu korálkov potešia svojmu majiteľovi už mnoho rokov.