Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Drevené korálky na výrobu šperkov.

Drevené korálky patria k najobľúbenejším prírodným prvkom používaným na výrobu šperkov. Korálky nie sú drahé a majú veľké otvory, čo zjednodušuje prácu aj pre začiatočníkov. Sú vhodné pre boho štýl a éterické, letné oblečenie. Ak sa vám blížia myšlienky ekologického štýlu a ochoty vrátiť sa k prírode, mali by ste sa zaujímať o príležitosti, ktoré ponúkajú drevené korálky.

V našej ponuke nájdete jednofarebné korálky v rôznych farbách, ako je biela, ružová, červená, zelená, fialová a mnoho ďalších. Odporúčame tiež viacfarebné drevené korálky . Existujú korálky v mnohých tvaroch: kocky, lopty, ovály, prúty a sudy. Drevené korálky je možné použiť na vytvorenie krásnych náramkov, náhrdelníkov a náušníc. Tento druh šperkov môže byť spojený s tradičnými ľudovými dekoráciami. Ak máte radi ľudový štýl a drevené šperky, tieto korálky sú pre vás ideálne! Pomocou drevených korálkov vytvoríte krásne prírodné dekorácie a šperky v štýle, ktorý je blízko k vám.

--- prečítajte si viac ---
drevené korálky

Drevené korálky majú dieru okolo 2 mm. Sú to prírodné korálky, predaj na 20 gramov alebo veľkoobjemové vrecia 500 gramov. V našom obchode máte rôzne tvary guľatiny, kocky, oválne.

Drobné drevené korálky sú primárne farbou farieb. V tejto kategórii nájdete malé, stredné a veľké korálky v mnohých farbách. V závislosti od vašej nálady alebo predvoľby môžete vytvoriť reťazce korálkov v studených alebo teplých farbách. Môžete ich zmiešať a prispôsobiť z hľadiska farieb a tvarov. Všetky úlovky sú povolené! Môžete tiež vyvinúť jedinečné kontrasty, ktoré určite vyvolajú vašu predstavivosť - silné fuchsie a tyrkysové, ružové s oranžovými alebo tlmené beigy a hnedé je spôsob, ako mať zaujímavú súpravu alebo jeden šperk. Drevené korálky na rezanie závitov je dobrým nápadom stráviť popoludnie s priateľom alebo spravovaním vášho voľného času, rovnako ako zaujímavé koníčky, ktoré sa môžu kedykoľvek zmeniť na skutočnú firmu.

Drevené korálky a prívesky - súprava šperkov pre každú príležitosť

Vďaka dreveným korálkam a príveskom je možné vytvoriť jedinečnú sadu šperkov, ktoré budú z hľadiska farby konzistentné. Prívesky môžu fungovať ako nádherné náušnice alebo hlavný, najviac pustý prvok náhrdelníka. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať korálky a prívesky, rovnako ako kúpiť nálezy šperkov a začať vášnivú prácu. Tento efekt určite očarí každého, kto sa pozrie na šperky vyrobené z drevených korálkov. Príchod s individuálnymi kompozíciami a výberom korálkov je nielen zábava, ale aj spôsob, ako prehĺbiť vzťahy napríklad s dieťaťom alebo priateľom. Farebné drevené korálky rozjasnia každé nudné daždivé popoludnie a povzbudzujú fantáziu.

drevené korálky na výrobu šperkov

Drevené korálky sa používajú na vytvorenie originálnych ručne vyrábaných šperkov s prírodným a boho štýlom. Náušnice, náramky a náhrdelníky z drevených korálkov perfektne dopĺňajú letné, vzdušné štylizácie s romantickými flónami, tkanými prvkami alebo strapcami. Ponúkame drevené korálky v prírodných farbách, ktoré sú ideálne pre boho styling, ako aj viacfarebné a farebné korálky, ktoré oživia a odlíšia jarné a letné štylizácie.

Okrem celej škály rôznych farieb a odtieňov ponúkame veľký výber rôznych tvarov a foriem drevených polotovarov na výrobu šperkov, ako sú: gule, kocky alebo ovály, ktoré vám umožnia zostaviť zaujímavé a jedinečné náramky , náušnice a náhrdelníky.

Ak chcete vytvoriť vlastné, zaujímavé a originálne šperky a súčasne sa zameriavate na vysokú kvalitu a estetiku vybraných šperkov, vyberte drevené korálky, ktoré sú ideálne na vytvorenie jedinečných ručne vyrábaných šperkov