Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Hobby drôty / Drôtený drôtený drôt, oceľový drôt, medený drôt, hliníkový drôt

Drôty a oceľové drôty, elastické drôtené a šperkovnice. Šperky nie sú len krásne korálky , prívesky alebo farebné sklo. Sú to tiež šperky a šperky, ktoré sú nepostrádateľným základom a umožňujú vám vytvárať akýkoľvek náramok, náhrdelníky alebo náušnice. Pred začatím projektovej práce stojí za to vybaviť sadu káblov a drôtov. Sú to odolné prvky, chránia korálky a navyše veľký výber farieb robí prácu s týmito prvkami potešením a možnosť vytvoriť nové a jedinečné modely šperkov prinesie každému jedinečnú radosť. Dráty a káble je možné veľmi ľahko modelovať, ale tiež fungujú ako pevné spojenia. Preto môžu slúžiť ako základ pre dlhé náušnice alebo okrúhle náhrdelníky. Káble a drôty sú navinuté s odolnými a pohodlnými plastovými cievkami. Vďaka tomu je ľahké udržiavať poriadok medzi nimi - nebudú zamotané ani rozvinuté, av hrudníku so základňami a prefabrikovanými prvkami bude všetko vždy jasné.

--- prečítajte si viac ---
hobby drôty

Šperky drôty a elastické drôty, oceľové drôty, cievky - bohatstvo aplikácií

Oceľové šperky odkazy sú skvelý materiál, z ktorého môžete vytvoriť krásne náušnice. Ako sa vyrábajú tieto šperky? Len niekoľko kúskov kábla (rôznych dĺžok) sa navzájom spojí a potom sa navlečú na vybrané korálky. Môžu to byť perly alebo mimoriadne pútavé millefiori koráliky. Korálky by mali byť pred spadnutím zaistené na dne. Týmto spôsobom vzrastajú krásne, atraktívne šperky. Medené drôty na šperky umožnia vyrobiť náhrdelníky v podobe obruče, to znamená tie, ktoré sú tenké, ale tuhé a zobrazujú prívesky alebo korálky umiestnené na nich veľmi dobre. Stačí zmerat správnu dĺžku drôtu a nechať svoju fantáziu bežať divoko. Na takom náhrdelníku vyzerajú skvelo ako jednotlivé prívesky (napr. Drahé kamene, kovové korálky atď.), Tak aj korálky tvarované do tvaru pripomínajúceho krásnu partiu hrozna. Na to sú vhodné najmä strieborné a zlaté drôty, pretože tieto farby sú najľahšie prispôsobené ostatným prvkom, ako sú korálky.

Elastické náramky a farebné prívesky pre telefóny

Telefónny prívesok je stále moderným doplnkom, ktorý môže byť použitý aj ako kľúčenka. Všetko, čo potrebujete, je šperkovnica, reťazec v akejkoľvek farbe a niektoré korálky. V dôsledku toho vznikne krásny malý objekt, ktorý sa vždy pri pohľade na ňu usmieva. Drôty sú tiež vhodné na výrobu náramkov plných malých okruhliakov alebo ťažších korálkov. Flexibilné lano je základňou, z ktorej môžete vytvoriť krásny náramok. Vďaka elastickému šnúru je náramok ľahko nastaviteľný na obvod zápästia. Odkaz navyše umožňuje jednoduchú úpravu položky.