Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Korálky Miyuki®

Korálky Miyuki patria k najobľúbenejším korálkam na svete korálkov. Perličky sú najmenšie sklenené korálky používané pri výrobe šperkov. Určite najpopulárnejšia je veľkosť Miyuki 11/0 . Vďaka svojej veľkosti sa korálky Miyuki používajú v jemných a sofistikovaných náramkoch, náušniciach a náhrdelníkoch. Široký výber farieb a farebných efektov umožňuje vytvárať fantastické a jedinečné dekorácie. Tieto semenné korálky môžu byť úspešne kombinované s korálkami vyrobenými z iných materiálov drahých kameňov, hotových šperkov alebo nálezov strieborných šperkov. Jedinou hranicou je vaša predstavivosť!

Miyuki je japonská značka, známa pravidelnosťou, krásnymi farbami a vysokou kvalitou korálkov. Mnoho ľudí zaujímajúcich sa o ručne vyrábané šperky používa len korálky vyrobené spoločnosťou Miyuki. Beading je hobby, ktoré vyžaduje presné a manuálne zručnosti, ale vaša práca s korálkami môže byť oveľa jednoduchšia. Potom musíte mať dobré príslušenstvo. Preto nájdete v našom obchode ihly a cievky Miyuki, ktoré sú ideálne pre korálky Miyuki .

--- prečítajte si viac ---
Korálky Miyuki®

Korálky Miyuki sú jedným z najkvalitnejších japonských korálkov. Sú dokonalé v tvare a farbe. Všetky korálky sú úplne rovnaké. Jednou z najobľúbenejších korálok sú korálky Miyuki Delica. Predávame ich v maloobchodných alebo hromadných vreciach. Naša veľkoobchodná cena je najlepšia, skontrolujte našu predajňu korálkov.

Korálky Miyuki® - japonská dokonalosť

Miyuki Delica sú najobľúbenejšie korálky Miyuki . Sú charakteristické rozrezaním Delica, ktoré krásne odráža svetlo. Tieto sklenené perly sú k dispozícii v stovkách farieb a krytov. Delica korálky sú k dispozícii, okrem iného v transparentných, nepriehľadných, vo vnútri farbených a mnoho ďalších.

Nicy Miyuki vlákna - japonské nylonové vlákna

Miyuki nylonové vlákna perfektne zodpovedajú ručnej práci s korálkami Miyuki Delica . Bez ohľadu na to, či ste práve niť korálky na vlákno, alebo vytvoriť zložité vzory na tkáčskom stave, budú fungovať skvele pri vytváraní ručne vyrábané šperky.

japonské korálky miyuki

Korálky Miyuki®, ktoré si cenia tvorcovia ručne vyrábaných šperkov po celom svete, prvky diela, sú známe svojou vysokou kvalitou, presným spracovaním a plochou formou. Korálky Miyuki® - japonské korálky Delica Miyuki je kolekcia malých korálkov s valcovým tvarom, úmerná veľkosti prvku a veľkej diere.

Slávne japonské korálky, ktoré sú k dispozícii v extrémne širokej škále farieb a ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečnú a rôznorodú prácu, sú ideálne pre vytváranie náramkov a náušníc. Malé korálky sú vhodné na beading, čo je najjednoduchší spôsob, ako určiť obrubu pomocou ihly, háčkovania, tkaniva alebo disku. Ich dokonale prispôsobivé tvary spolu vytvárajú dojem hladkosti tvaru, rovnomernosti a jemnosti.

Korálky Miyuki® je klasický výrobok na vytváranie jedinečných dekorácií, ktoré vám umožnia vytvoriť individuálne šperky z bižutérne komponenty . Kúpiť najlacnejšie korálky a vychutnať si príležitosť zostaviť jedinečné vzory, ktoré sa zmestí do perfektného tvaru ručne vyrobených šperkov. Je skvelé používať Miyuki s polodrahokamy alebo sklenenými korálkami .