Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Polodrahokamy korálky a drahokam korálky / Koráliky z drahých kameňov a minerálov

Koráliky z drahých kameňov a minerálov patrí do skupiny z najpopulárnejších korálok v našej ponuke. Náramky vyrobené z týchto kameňov sa dajú ľahko vyrobiť, a to aj pre začiatočníkov. Predávame polodrahokamové drahokamy .

Čo sú polodrahokamy (slovo "drahokamy" sa vzťahuje aj na vzácne kamene ako sú diamanty alebo perly)? Sú to prírodné kamene s menšou trvanlivosťou a tvrdosťou ako drahé kamene, ale stále úžasné kvôli svojim farbám a tvarom. Agáty, ametysty, jades, jaspis, drahokamy, tyrkysové a mnoho ďalších kameňov sú k dispozícii v našej ponuke, aby vám pomohli vytvoriť nejaké šperky, ktoré môžu potešiť každého. Predávame drahokamy korálky v mnohých farbách, tvaroch a veľkostiach, v malých a veľkých paketoch. V našom obchode s korálkami nájdete prírodné a ľudské polodrahokamy, geometrické tvary guličiek a štvorcov, ako aj kamene vo fiktívnych tvaroch kvetov a sŕdc. Naše polodrahokamy budú ideálne pre vašu prácu bez ohľadu na to, či preferujete jemné doplnky alebo veľké šperky.

--- prečítajte si viac ---
korálky z polodrahokamov a minerálov

Polodrahokamy pre výrobu šperkov

Gemstone korálky, polodrahokamy. Skontrolujte, prosím, náš obchod s korálkami práve teraz. Existuje mnoho druhov polodrahokam drahokam korálky , sme predaj všetkých druhov z nich prírodné a človekom. Niektoré z nich sú z Brazílie, Peru, Číny, niektoré kamene sú farbené. Môžete si ich kúpiť v ks v maloobchodných taškach alebo na strunách vo veľkoobchodných cenách vo veľkom vrecku. Polodrahé korálky sú skvelé na vytvorenie šperkov, ktoré sa zvyčajne spájajú s nálezmi šperkov, ako sú nálezy striebra, ktoré vytvárajú elegantný a exkluzívny efekt. Teraz sú veľmi populárne náramky vyrobené z achátu, jade, onyx polodrahokamu. Polodrahokamy pre výrobu šperkov v našom obchode s korálkami sú veľmi kvalitné a väčšina z nich sú prírodnými drahokamy. Ponúkame tisíce polodrahokamových drahokamov. Predávame prírodné kamene, syntetické kamene. Predávame najobľúbenejší kameň na výrobu šperkov.

Polodrahokamy korálky veľkoobchod uk

V našom obchode s korálkami vo Veľkej Británii si môžete zakúpiť vo veľkoobchodnom alebo v maloobchodnom balení vrecia. Veľkoobchodné ceny sú lacnejšie, môžete tiež mať zľavu z obratu alebo veľkosti objednávky.

Polodrahokamy, šperky vytvárajú s vášňou!

Bižutérne kamene pre výrobu šperkov sú skvelou voľbou použiť pre ručné práce. Kombinujeme ich s polotovarmi a vytvárame šperky. Teraz môžete vytvoriť náhrdelníky, náramky, náušnice z prírodných kameňov a dekoratívne kamene. Šperky majú rôzne tvary, môžu byť okrúhle, matné, leštené alebo farebné.

Prírodné kamene jedinečnú krásu na vytvorenie šperkov.

Prírodné a rekonštruované kamene sú obľúbené a jedinečné. Najobľúbenejšie z nich sú tyrkysové, achátové, jade, onyxové, tigerové oko. Prírodné kamene na výrobu šperkov sa dovážajú z celého sveta a každý z nich má iný príbeh. Kamene s mierne nižšou tvrdosťou a trvanlivosťou sa nazývajú polodrahokamy alebo dekoratívne kamene. Patria k nim jaspis, achát, malachit a lapis lazuli, onyx, tyrkys, granátové jablko, amazonit, nefrit, nefrit. Kúpte si naše korálky v maloobchodných a veľkoobchodných baleniach.

Aký je rozdiel medzi cennými a polodrahokamy?

Drahokamy a polodrahokam sú klasifikáciou drahých kameňov. Drahé kamene sú ako diamant, citrín, grante, gobelíny. Najpopulárnejšie polodrahokamy v našej ponuke sú achát, onyx, karneol, amazonit, fluorit, granát, jade, malachit, tyrkysová. Medzi neminerálne patria koraly, láva a mramor. Polodrahokamové korálky sú zvyčajne menej tvrdé a jemnejšie.

Klenotovky sú organického pôvodu, ale niekedy existujú kamene rekonštituované alebo umelo farbené človekom. S každým kameňom je podrobný popis toho, či je daný kameň prírodný alebo umelý.

Maxbeads.sk je najväčší veľkoobchodný predajca prírodných a polodrahokamov na výrobu šperkov.

Dekoratívne kamene - radosť z tvorby šperkov

Vďaka širokej škále dekoratívnych kameňov v našom obchode môžete ľahko vytvoriť šperky s individuálnym charakterom, zatiaľ čo limity sú stanovené len vašou predstavivosťou. Sortiment obsahuje dekoratívne kamene v širokej škále farieb a tvarov. Prírodné kamene dokonale zapadajú do polotovarov na výrobu strieborných šperkov.

Polodrahokamy - ideálne pre ručné šperky

Polodrahokamy z nášho obchodu sú ponukou pre ľudí, ktorí radi vytvárajú unikátne ručne vyrobené výrobky. Vďaka kameňom a potrebným potrebám na výrobu šperkov môžete vytvoriť dekorácie ako náušnice, náhrdelníky, náramky alebo krásne prívesky. Dekoračné kamene sú ponuka pre amatérov, nadšených fanúšikov a profesionálov, profesionálnych klenotníkov v oblasti šperkov.

Šperky s polodrahokamami a drahými kameňmi - cesta k voľnému času

Passion je veľmi dôležitým prvkom života okrem profesionálnej práce a rodiny. Ponuka dekoratívnych kameňov, doplnkov na výrobu šperkov a šperkovnice je možnosť výroby ručne vyrábaných šperkov doma aj v špecializovanej dielni. Kamene sú veľmi vďační materiál, ktorý sa dá ľahko kombinovať do rôznych kombinácií. Vďaka obrovskému sortimentu sa dá ľahko vytvoriť krásne súpravy, napr. Súdržné z hľadiska typu kameňov a ich farby, harmonizujúce so špecifickým šatom alebo blúzkou as náladou toho, kto kladie takéto šperky.

Prírodné kamene - na vytvorenie náramkov na náradie

Medzi naše klenoty nájdete najpopulárnejšie a najpopulárnejšie kamene. Ako tyrkysový, ametystový alebo horský krištáľ. Naši zákazníci sú tiež ochotní zasiahnuť za agáty, jaspisy, jade. Klenotovky sú perfektne kombinované s bižutérne komponenty. Okrem jemných šperkov odporúčame špeciálne komponenty z chirurgickej ocele 316 alebo bižutérne komponenty zo striebra . Kamene sa dobre hodia so sklenenými korálkami, ako sú korálky Toho alebo iné krásne výrobky na výrobu šperkov z celého sveta.