Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Kovové korálky a dištančné korálky

Už dlhé roky sa kovové korálky používajú na výrobu šperkov. Určite nie sú ľahké, ale sú ľahko použiteľné a ťažké. V našom obchode nájdete široký sortiment kovových korálkov . Predávame prvky v malých a veľkých veľkostiach od 5,5mm do 8x15mm. Odporúčame kovové korálky z drôtu, dekoratívne (v tvare kvetov, motýľov a rýb), lesklé snehové gule a pripravené kúzlo. Ak uprednostňujete ľahšie prvky, v našom obchode nájdete farebné hliníkové korálky v tvare kociek, guličiek, oválov a slzných kvapiek.

Kovové prvky sa často používajú v klenotníkoch ako súčasti ako rozdeľovače a spojovacie prvky. V našom obchode nájdete veľa kovových polotovarov pre šperky aj rozpery . Kovové korálky nie sú zvyčajne spojené s jemnými, dievčenskými šperkami. Avšak budú perfektné pre punk šperky. Náramok alebo náhrdelník z kovových prvkov je podstatou tohto štýlu. Ak dávate prednosť elegantnému štýlu, spojte kovové korálky so sklenenými. Takáto kombinácia určite prekoná monotónnosť.

--- prečítajte si viac ---
kovové korálky

Kovové korálky, ktoré sa niekedy nazývajú aj spacery , sú veľmi pekným výrobkom na výrobu šperkov s polodrahokammi alebo sklenenými korálkami. Zvyčajne dáte jeden kovový korálok a niektoré kamene alebo sklenené korálky, spojíte ich s náramkovými materiálmi a náramkami. Predávame veľa rôznych tvarov, veľkostí v maloobchodných alebo hromadných vreciach. Naša cena je jedným z najlacnejších na trhu.

Šperky z kovových korálkov - svet plný inšpirácie

Kovové korálky sú rozsiahlou kategóriou výrobkov, v ktorých sú jedinečné modely korálkov a vešiakov. Drôtené guľôčky vo forme guľôčok z kovového drôtu sú mimoriadne účinné. Nepravidelne zabalené drôty tvoria malebné esky-flores, z ktorých môžete vyvolať čarovné šarm a náhrdelníky a náramky. Taký súbor bude perfektne harmonizovať s čiernym oblečením, napr. S sametovým šatom. V tejto kategórii sú na korálkach aj kovové korálky, ktoré sa môžu aplikovať na akýkoľvek korálok, napríklad v tvare guličky, aby ho trochu oživili alebo mu poskytli zaujímavý vzhľad. Kovové dištančné vložky s kubickým zirkónom oddelia korálky rovnakej farby, vytvárajúc príjemný ornament v jednotnom reťazci korálkov. Korálky vo forme snehových guľôčok sú zaujímavé prvky, z ktorých môžete vytvoriť jemné, veľmi ženské šperky.

Kovové prívesky a dištančné vložky s kubickým zirkónom

Korálky z kovu sú kategóriou, ktorá tiež obsahuje farebné prívesky. Prívesky majú veľmi odlišné tvary. Zahŕňajú kvety, listy, zvieratá (napr. Delfíny, mačky a vtáky), predmety (tašky, topánky, Aladdinova lampa) a postavy. Prívesky kúzla vyzerajú skvelo v náramkoch, medzi ostatné kovové korálky, ako sú korálky a medzery s kubickými zirkónmi vo forme guľôčok alebo diskov. Kovové korálky v podobe príveskov sa stanú veľmi atraktívnym prvkom akéhokoľvek náramku, ktorý vytvorí, čo stojí za to využiť naše drôty a šperky. Vďaka týmto korálkam môžete vytvoriť "náramok na tému", to znamená, že medzi korálkami položíte prívesky so zvieratami alebo tie, ktoré zobrazujú vozidlá alebo ženské doplnky (kabelka, špendlíky). V kombinácii s jemnými pripomínajúcimi korálkami

Náušnice a doplnky na výrobu šperkov za najlacnejšiu cenu

V ponuke internetového obchodu sa okrem iného nachádzajú kovové korálky. Používajú sa na vytvorenie krásnych šperkov, ktoré môžete urobiť sami. Vďaka tomu budete mať unikátne, jedinečné šperky, ktoré vyzerajú pekne na vás, vašu rodinu, priateľov a ďalších ľudí, ktorí ju nosia. Náhrdelníky, náramky, prstene, náušnice a mnoho ďalších je možné vyzdvihnúť korálkami, ktoré kupujete v internetovom obchode. Je k dispozícii 24 hodín denne. Vždy si môžete kúpiť kovové korálky potrebné na to, aby ste urobili niečo pekné pre seba a ostatných.

Sú vyrobené z kovu odolného voči použitiu. Šperky z nich môžu byť navrhnuté pre ženy v rôznych vekových kategóriách. Dospelí, dospievajúci, všetci nájdu niečo pre seba. Budú sa prispôsobovať štylizácii, ktorú nosíte pri zvláštnych príležitostiach, stretnutiam s rodinou a priateľmi. V mnohých situáciách fungujú dobre.

Neváhajte a objednajte kovové korálky . Ušetríte drahocenný čas a peniaze. Nebudete hľadať korálky v stacionárnych obchodoch. Vyberte si spôsob doručenia a platby a kuriér vám prinesie korálky na uvedenú adresu. Podrobné informácie nájdete v našom obchode s korálkami . Môžete sa s nimi spojiť s polodrahokamy , kryštálmi Swarovski alebo sklenenými korálkami . Vaše šperky budú vyzerať oveľa lepšie, keď ich budete používať.