Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

kožená šnúrka / Kožené remienky

Kožená šnúra a materiálový kábel zohrávajú kľúčovú úlohu pri výrobe ručne vyrábaných šperkov. Ak sa nudíte tradičnými striebornými reťazcami alebo reťazami z iných tradičných materiálov, možno je najvyšší čas zakúpiť si koženú šnúru. Kožená šnúrka je skvelá pre vytváranie zaujímavých dekorácií a šperkov. Zvyčajne sa používajú na výrobu náramkov. Ak chcete čo najrýchlejšie pripraviť nový, efektný náramok, stačí kombinovať časť tenkého šperkového popruhu s farebným šarmom. Dávate prednosť sofistikovanejšiemu dizajnu? Použite niekoľko reťazcov v rôznych farbách!

V našej ponuke nájdete veľa druhov kožených šnúr a materiálových šnúr. Predávame popruhy z kravskej a umelej kože, popruhy pre materiál a pletené popruhy. V našom obchode je hladká šnúra, plochá šnúra a prvky z materiálu efekt hadieho kože. Naše šperky sú k dispozícii v mnohých farbách a veľkostiach od veľmi tenkých (ideálne pre jemné náhrdelníky a jemné náušnice) k tým, ktoré merajú 14 mm.

--- prečítajte si viac ---
kožená šnúrka

V našom obchode s korálkami ponúkame koženú šnúru na vytvorenie náramku, náhrdelníkov. Predávame v maloobchodných taškach alebo vo veľkoobchode s veľkoobchodnými cenami. Máme veľa rôznych farieb, veľkostí. Kožená šnúrka je veľmi populárny materiál, zvyčajne si musíte kúpiť nejaké nálezy šperkov, najmä niektoré konce, aby ste vytvorili uzáver pre náramok alebo náhrdelník.

Kožená šnúra - náramky s príveskami a náhrdelníkmi

Popruh šperkov v podobe reťazca poskytuje nekonečné možnosti vytvárania jedinečných šperkov. Príkladom môžu byť náramky. Len niekoľko rôznych popruhov zdobia jemné, malé prívesky a upevní celok striebornými povrchovými úpravami v podobe širokej lamely. Náramok, aj keď je plný malých vecí, vytvorí dojem "chaos pod kontrolou". Avšak, turecké náramky nie sú všetko, pretože náhrdelníky s popruhmi tiež vyzerať veľmi pekne. Dva alebo tri remienky stačia na vytvorenie skromnej, ale veľmi sofistikovanej dekorácie. Na remienky by ste mali dať napríklad niekoľko drevených korálkov alebo prírodné perly a máme pripravený dizajn náhrdelníka alebo náramku vyrobeného z prírodných materiálov. Musíte ich opraviť tak, aby nezmenili svoju pozíciu. Stačí na 3-4 korálky na jeden popruh. Následkom toho bude získaný náhrdelník dodatkom ako do šiat, tak aj do bielej blúzy. Jemné perly, korálky a prívesky budú tiež pracovať v prípade opásaného popruhového náramku. Šperky šperky môžu tvoriť základ náhrdelník. Tento typ dekorácie by mal byť umiestnený blízko krku, aby sa zobrazil napríklad leštený dekoratívny kameň vo forme prívesku.

Náušnice s koženou šnúrou a hrubými náramkami / Kožené remienky

Náramky sú kategóriou, v ktorej sú umiestnené ploché kožené struny. Môžete si vytvoriť náramok, ktorý je asi 10 cm široký, umiestnite na každú šnúru perličku alebo prívesok a celok je spojený so širokou sponou. Plošné šperky sú ideálne na výrobu dlhých náušníc. Práve na vrchole zavrite niekoľko strún rovnakej dĺžky (môžu byť v rovnakej farbe alebo inej farbe) so špeciálnym šperkovým príveskom na náušnice, aby získali náušnice v etno štýle. Sú vhodné pre letné oblečenie s koženými prvkami.