Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

flitre / našívacie flitre

Farebné flitre najlepšej kvality. Dekoračné flitre sú veľmi rozsiahlou kategóriou pozostávajúcou z mimoriadnych korálkov, ktoré nájdu veľa použitia. Sequins sú spojené predovšetkým s prvkami zdobenie oblečenie alebo príslušenstvo, ale môžu byť tiež použité ako korálky vytvoriť prekvapivé šperky.

Tieto flitre sú hrubšie ako tie, ktoré sú šité na oblečenie, vyznačujú sa zaujímavými tvarmi a vysokou kvalitou spracovania (sú veľmi starostlivo strihané). S flitrami môžete urobiť jemné šperky, rovnako ako trochu feisty, disco štýlu. Tieto korálky oživia všetky sady oblečenia a budú vyhovovať každej žene bez ohľadu na vek. Šperky z flitrov budú odrážať svetlo, vďaka čomu sa rozjasní tvár osoby, ktorá nosí flitre. Okrem toho môžu byť napríklad malé šperky vhodné pre šľachtiteľskú školu - môžete to urobiť sami, s použitím šperkových prstov alebo požiadať o pomoc od mamičky. Poškodené korálky umožňujú nechať svoju fantáziu bežať divokú a vytvárať šperky plné pozitívnej energie, úžasných farieb a fantastických kombinácií. Naša ponuka zahŕňa okrem iného laserové flitre a krémové dúhové.

--- prečítajte si viac ---

flitre - trendové módne šperky

Sekviny a korálky môžu byť použité rôznymi spôsobmi. V tejto kategórii sú vytvorené prvky, ktoré vám umožnia urobiť krásne a atraktívne náušnice. Sequin modely, ako sú slzy, listy, veľké kruhy, flitre - zuby, obdĺžniky alebo hviezdy budú ideálne pre to. Skúsene používajte šperky, napríklad strieborné šperky, môžete vykresliť kaskádové náušnice, pozostávajúce z niekoľkých prvkov usporiadaných jeden nad druhým alebo pozastavených paralelne navzájom. Týmto spôsobom môžete kombinovať rôzne farby, napríklad červenú so zelenou alebo žltú s modrou farbou. Tieto šperky sú perfektné, napríklad pre bláznivú noc v klube alebo domácej party.

nasivaci flitry - korálky pre všetky príležitosti

Náušnice nie sú jediné možnosti, ktoré flitre dávajú. Náš obchod s flitrami ponúka prvky, ktoré môžu tvoriť základ jedinečného náramku. Čo je potrebné? Trvanlivé šnúrky alebo šperky v ľubovoľnej farbe, flitre, ktoré je možné kombinovať medzi sebou "ploché" a znalosť základných uzlov. Týmto spôsobom budú náramky vyrobené napríklad z kruhov alebo štvorcov, obdĺžnikov (modely s otvormi na oboch stranách) alebo z letákov. Na druhej strane prvky, ako napríklad zuby, môžu byť visiacimi článkami náramku. Náhrdelník vyrobený z týchto prvkov môže zodpovedať z hľadiska farieb a tvarov flitrov s náušnicami a náramkom. Krémové dúhové dekoratívne flitre vám umožnia vyrábať šperky, ktoré budú krásne kombinované s letnými štylizáciami. Tieto korálky sú charakterizované krásnymi farbami a lesklým povrchom. Budú použité na výrobu ženských, sladkých a jemných šperkov, ktoré sú ideálne pre popoludňajšiu prestávku na kávu.