Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Nástroje a pomôcky / Bižutérne potreby / Nástroje a príslušenstvo na výrobu šperkov / Výroba šperkov

Nástroje na výrobu šperkov - musí mať pre každého nadšenca. Všetci, ktorí chcú vyrábať šperky sami, či už pre svoje vlastné potreby alebo ako súčasť svojho podnikania, by mali získať špecializované nástroje, vďaka ktorým budú všetky činnosti súvisiace s výrobou náhrdelníkov alebo náušníc veľmi jednoduché. Šperky nástroje budú užitočné pre pokročilého tvorcu a človeka, ktorý práve začína svoje dobrodružstvo s výrobou šperkov na vlastnú päsť. Pomocou tohto druhu nástrojov bude práca na šperkoch jednoduchšia, efektívnejšia a predovšetkým bezpečnejšia. Nástroje vyrobené z vysoko kvalitných materiálov poskytujú vysokú presnosť práce na šperkoch. Stojí za to premýšľať tým, že si objednajú prvé korálky a polotovary.

--- prečítajte si viac ---

Nástroje, bez ktorých je ťažké sa dostať okolo

Vlákanie nití na vlákno je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť šperky na vlastnú päsť. Nevyžaduje veľa práce a je veľmi jednoduché. Jadnak, ktorí chcú robiť všetky sady šperkov, používať potrebné šperky a vytvoriť si tak jedinečné, zložitejšie formy, náušnice alebo náhrdelníky, je potrebné získať súbor šperkov. Dlhé kliešte umožňujú ohýbanie a ohýbanie drôtených prvkov, to znamená vykonávanie činností, ktoré sa nedajú presne urobiť "holými rukami". Vďaka nim môžete ohýbať ušný drôt komplikovaným spôsobom alebo urobiť zaujímavú šperkovú položku len s drôtom. Univerzálne kliešte umožňujú trvalé držanie alebo spájanie rôznych prvkov. Niekedy sú prípady príliš dlhé - potom použite bočné rezacie kliešte na skrátenie položky. Kliešte zaručujú presné a veľmi starostlivé prehyby a rezy a minimalizujú možnosť poškodenia ruky.

Šperky - kvalita a presnosť / Nástroje a pomôcky / Bižutérne potreby

Všetky kliešte sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Rukoväte sú pokryté gumovým materiálom, vďaka ktorému sú nástroje na výrobu šperkov bezpečné a nekĺzajú z ruky. Rezacie diely sú vyrobené z niklovej ocele alebo vysoko uhlíkovej ocele so špeciálnym povlakom. Vďaka tomu sú nástroje na šperky odolné a bezpečné. Táto kategória zahŕňa aj kovové háčkovanie, ihly a šperky na lepenie pevných prvkov. S takou sadou môžete veľmi rýchlo vytvoriť nekonvenčné šperky a vášňou sa premeniť na domáce podnikanie. S pomocou šperkovnicových nástrojov môžete všetky práce spojené s výrobou šperkov vyrobiť nezávisle vo svojom vlastnom dome.