Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

perleťové prívesky / Matka perál - perleťové perle vyrábajúce korálky / perleťové korálky

Perlete korálky sú korálky z perlete a patrí k najcennejších prírodných korálky na výrobu šperkov. Nacre sa vyrába v škrupinách perličkových úst a niektorých ďalších mäkkýšov chovaných na ich perly. Od šestnásteho storočia sa tento ušľachtilý materiál používa v Európe na výrobu dekorácií a ozdôb. Najobľúbenejšie je však výroba šperkov. V našej ponuke nájdete množstvo korálkov z perlete v najpopulárnejších svetlých farbách, ako je biela a strieborná, ale aj niektoré korálky v menej bežných farbách ako je hnedá, ametystínová alebo zelená.

Odporúčame jednofarebné a viacfarebné korálky v jednoduchých tvaroch, ako sú sudy, gule, obdĺžniky a štvorce, ako aj korálky vo fiktívnych tvaroch, ako sú pazúry, fazuľa, lístie a slzy. Niektoré z najpopulárnejších produktov v našom obchode sú hotové pekné prívesky. Umožňujú vytvárať krásne, elegantné náušnice a náhrdelníky bez toho, aby trávili veľa času. Predávame prívesky do tvarov kolies, hviezd, mesiacov, rýb a ďalších zaujímavých foriem.

--- prečítajte si viac ---
perleťové koráliky

Šperky z Perleťové koráliky

Matka perla na výrobu šperkov je k dispozícii vo forme malých prvkov rôznych veľkostí a tvarov. V našom tvare nájdete monochromatické perleťové prvky a atraktívne viacfarebné detaily fascinujúce s očarujúcimi farebnými kombináciami. Monochromatické ovály a jemné slzy so zaobleným tvarom sú veľmi ušľachtilé, z ktorých šperkárske umenie dokáže vytvoriť jemné a neuveriteľne ženské perleťové náramky, náušnice alebo elegantné náhrdelníky. Bohatá farebná škála prezentovaných perličkových nugetov s prírodným nepravidelným tvarom robí korálky perle ideálnym materiálom na vytvorenie ušľachtilých šperkov rozlišujúcich nekonvenčným dizajnom a fantáziou. Jednobarevné gule, štíhle a elegantné lístie a pazúry, ktoré sa dajú navzájom slobodne kombinovať, poskytujú dizajnérom inšpiráciu, vďaka čomu sú vytvorené jedinečné perlové korálky a prívesky s originálnym šarmom.

Viacfarebné doplnky z perlete

Najobľúbenejšie perleťové prvky však obsahujú pútavé, viacfarebné doplnky, s úžasnými vzormi farieb a vzorov, ktoré zdôrazňujú jedinečný štýl ručne vyrábaných šperkov. Sú k dispozícii nielen ako malé, obdĺžnikové štrk, kruhy alebo šípky, ale aj pôsobivé, relatívne veľké tvary, očarujúce modernou geometrickou jednoduchosťou, ako sú štvorce a obdĺžniky. Skutočným sviatkom pre oči sú pútavé viacfarebné škvrnité nugety, rovnako ako dúha a decopauge, ktoré medzi milovníkov originálnych šperkov sú absolútnym hitom pre niekoľko ročných období. Tým, že ich zbiehame s fantasticky maľovanými príveskami rôzneho tvaru (hviezdy, kvety alebo ryby) a v kombinácii s našimi šperkami môžete vytvoriť skutočné šperky.

Matka perál pre výrobu šperkov

Matka perla je prírodný, ušľachtilý materiál používaný na dekoráciu a šperky po stáročia. Možnosti, ktoré korálky z perlete sú vytvorené na vytvorenie ozdôb sú nekonečné. Závisia len od vašej fantázie a tvorivosti. Matka perlových korálkov urobí z nich náramky, náhrdelníky alebo náušnice mimoriadne elegantné a jedinečné. Obrovský výber farieb a tvarov korálkov vám umožní vytvoriť jedinečné DIY šperky. Naša ponuka zahŕňa jemné, ľahké korálky, ako aj silnejšie a odvážnejšie. Ponúkame jednofarebné, viacfarebné korálky a rôzne tvary a tvary. Ponúkame tiež prívesky z perleťovej matky s rôznymi zaujímavými tvarmi. Vďaka nim môžete ľahko a rýchlo vytvoriť elegantné náušnice alebo náhrdelník. Vytvorte zaujímavé produkty a sady, kombinujte ich s ostatnými výrobkami šperkov . Na našich stránkach nájdete viac. rôzne sklenené koráliky , plastové, drevené korálky, polodrahokamy a kryštály Swarovski . Môžete si kúpiť najlacnejšie korálky v našom obchode, rovnako ako potrebné polotovary na výrobu šperkov.