Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Plastové a akrylové koráliky

Ak potrebujete lacné korálky v hromadných vreciach, ste v obchode s pravými korálkami. Ponúkame plastové korálky a mnoho ďalších produktov pre výrobu šperkov. Môžete sa s nimi spojiť s nálezmi šperkov a urobiť krásny, ale lacný náramok alebo náhrdelník.

--- prečítajte si viac ---

Plastové korálky, akrylové korálky prívesky - úžasný farebný svet.

Syntetické koraly vyrobené z materiálu fimo sú primárne charakterizované kvetinovými vzormi. Naša ponuka zahŕňa fimo korálky v podobe guličiek alebo plochých modelov, ktoré sú skvelé pre vytváranie náramkov. Fimo korálky budú použité na výrobu etnických, energetických šperkov, plných pozitívnych emócií. Korálky tohto typu sa navzájom líšia, pretože hmotnosť je usporiadaná inak. Je to však nepochybná výhoda, pretože šperky z týchto korálkov budú jedinečné. Plastové korálky potiahnuté zlatými žilkami umožnia vytvoriť elegantný večerný šperk. Živicové korálky v červenej farbe, napríklad vo forme guľôčok, vykúbia náhrdelník pripomínajúci detské hry s čučoriedkami, ktoré v umeleckých lekciách raz urobili korálky a náramky.

plastové korálky farebné jiskry pre každú chvíľu dňa

Korálky Shamballa sú krásne drobnosti, ktorých nerovný dekoratívny povrch brilantne odráža svetlo. Môžete si vytvoriť expresívne a plné jedinečného šarmu s super ženským šperkovým večerou. Syntetické perly úspešne nahradia skutočné perly a budú krásne prezentované v kombinácii s elegantnými každodennými oblečeniami. Plastové perličky sú dobré perličky na výrobu náuškov. Vďaka veľkému počtu farieb môžu byť farby vzájomne kombinované na základe kontrastu, čím sa vytvorí bujný model šperkov, ktorý je ideálny pre dovolenku. Farebné korálky prepletené plastovou hmotou sú pre fanúšikov štýlu "boho" niečo. Dokonale sa zosúladia s vzdušnými šatami. Plastové strieborné prívesky (hviezdy, vážky, motýle, srdce) môžu byť použité pri výrobe náramku pozostávajúceho z mnohých prvkov, ako sú napríklad modré korálky.

Rozmanitosť farieb a tvarov - plastové korálky vytvárajú neobmedzené možnosti vytvárania šperkov, vhodné pre špeciálne príležitosti a každý deň. Vyrobené z plastových korálkov rôznych tvarov, od guľôčok, cez slzy až po ploché a nepravidelné prvky, ako strieborné imitácie príveskov, vyzerajú skvele ako náhrdelníky, náramky a náušnice.

Ich bezprecedentná ľahkosť umožňuje vytvoriť šperky pozostávajúce z niekoľkých vrstiev korálkov, ako sú dlhé náhrdelníky, niekoľkokrát pletené. Plastové korálky sú k dispozícii v extrémne širokom rozsahu tvarov a farieb. Fimo korálky s kvetinovým motívom, k dispozícii v kruhovom alebo plochom tvare, sú prezentované jedinečne. Živicové korálky v tieni červenej, dokonale napodobňujú žeriav, čo vám umožní vytvoriť etnické klenoty. Shamballa korálky, s nerovnomerným, dekoratívnym povrchom ideálne v exkluzívnych šperkoch, vytvárajúci jedinečný večerný štýl.

Plastové korálky rôznych tvarov, vo veľmi širokej škále farieb, sú základom ručne vyrábaných šperkov. Vynikajúca ako základ, ako jediný prvok a ako konektor pre bižutérne komponenty výrobky na výrobu šperkov sú potrebné na vytvorenie jedinečného, jedinečného príslušenstva.