Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Porcelánové korálky a keramické korálky

Porcelánové korálky sú vyrobené z bielej keramickej hmoty, ktorá je najušľachtilejším keramickým materiálom. Preto sú frázy "porcelánové korálky" a "keramické korálky" používané zameniteľne. Hoci porcelán je zvyčajne známy ako materiál pre elegantný riad, používa sa aj na výrobu šperkov. Porcelánové korálky patria k najrozličnejším prvkom medzi šperkovými materiálmi.

Vyrábajú sa v mnohých farbách, ako aj v mnohých tvaroch. V našej ponuke nájdete lesklé korálky v tvare guličiek, štvorcov, tehál, ale aj vo forme slzy a kvety. Odporúčame porcelánové korálky v tvaroch figúr, ako sú anjeli, lienky, mačky a motýle. Ak sa chystáte urobiť nejaké šperky pre dievčatko, určite nájdete na webovej stránke figurín niečo zaujímavé. Náramok z lienky alebo delfínov prinesie veľa radosti! Vzhľadom na zaujímavý a jedinečný dizajn porcelánové korálky vám pomôžu rozlišovať a vytvárať šperky, ktoré nie sú schopné nájsť v žiadnom obchode!

--- prečítajte si viac ---
porcelánové korálky

Náš obchod s korálkami ponúka širokú škálu porcelánových a keramických korálkov . Predávame vo veľkoobjemových vreciach s veľkoobchodnými cenami, ale aj predaj pre fanúšikov v menších maloobchodných taškach. Môžete si vybrať skrútené porcelánové korálky , alebo tradičnejšiu bielu keramiku . Všetko závisí na tom, aký druh šperkov vyrábate.

Porcelánové korálky - unikátne tvary a farby

Porcelánové korálky sú širokou škálu výrobkov pre vlastné šperky, v ktorých nájdete mnoho zaujímavých tvarov ako porcelánové figúrky. Medzi nimi sú napríklad korálky v tvare vtákov (sovy, toukany), farebné ryby a mačiatka, ošípané, motýle, žaby a lienka, ako aj korálky v tvare topánky. To však nie je všetko. Táto kategória zahŕňa aj korálky, ktoré zobrazujú ostrov s škvrnou, palubou kariet alebo zeleninou. Paleta porcelánových korálkov je doplnená o modely s tradičnými tvarmi (kocky, lopty), ploché korálky, slzy, porcelánové korálky, sudy, tehly alebo cesto. Môžete si vybrať z mnohých atraktívnych farieb, ktoré môžu byť zmiešané a polotovarové šperky - vďaka nim môžete ľahko dať korálky, napríklad na drôte a zatvorte s trvanlivou sponou.

Farebné náramky a jemné náušnice

Porcelánové korálky sú inšpiráciou a dobrými nápadmi. Veľké množstvo vzorov a farieb porcelánových korálkov umožňuje vytvoriť veľmi sofistikované a nezvyčajné šperky. Na letnú štylizáciu môžete vytvoriť krásny náramok s korálkami v tvare toukanov a neobývaných ostrovov. Takýto náramok zapadne napríklad do vzdušných šiat. S korálkami môžete vyrobiť celý súbor šperkov, konzistentné z hľadiska tvarov alebo farieb. Jemné porcelánové náušnice, napr. V tvare slzy alebo malých guličiek, sa dokonale zosúlajú s náhrdelníkom vyrobeným z guľôčok rovnakej farby. Pre tento náramok a nadčasový set pre rôzne príležitosti je pripravený. Farby perličiek je možné zmiešať, čím sa vytvárajú jedinečné kombinácie. Môžete vytvoriť reťazec koralov, ktorý sa zhoduje s vybraným šiatom alebo blúzkou. Jediné, čo musíte urobiť, je porovnať zodpovedajúce odkazy a šperky, ktoré sú tiež v našej ponuke. Možnosť sa venuje len perličkám určeným na individuálnu tvorbu šperkov.

Porcelánové korálky

Porcelánové korálky sú krásne drobné zázraky, ktoré môžu byť transformované do malých, trblietavých umeleckých diel pomocou linky alebo strún a trochu fantazie. Porcelánové korálky sú veľmi očarujúce polotovary pre šperky. Sú vhodné na výrobu náramkov, náhrdelníkov, náuškov, ako aj na zdobenie kabeliek, odevov alebo výrobu brošne. Niektorí amatérov z porcelánu dokonca robia ručne vyrobené ružence. Porcelánové korálky sú k dispozícii v nespočetných farbách, veľkostiach a tvaroch, ktoré vám umožnia vytvoriť všetko, čo chcete. Tieto praktické polotovary pre šperky majú kruhový, oválny, podlhovastý a plochý tvar. Široká škála možností je tiež veľkým prínosom, keď sme sa prihlásili na kurz DIY "urob si sám" - čo je jednoducho "urob si sami".

Predstavitelia vedia, že porcelánové šperky sú často drahé. Takže pri nákupe šperkov v podobe bižutérne komponenty máme záruku, že sme získali naše snovové porcelánové korálky za najlacnejšiu cenu.