Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Korálky Preciosa® - české korálky

Preciosa korálky sú ideálne pre výrobu šperkov. Sú veľmi odolné, rovnomerné a pohodlné na používanie. Sú tiež pomerne lacné, takže v malom množstve môžete zbierať veľa korálok, z ktorých môžete vytvoriť krásne náušnice, náramky, náhrdelníky alebo sútačkové ozdoby. Preciosa korálky sú ideálne na vytváranie ručne vyrábaných šperkov.

Perličky Preciosa obsahujú veľa odrôd: korálky Candy, Chilli, PIP a korálky Preciosa rocaille. Najpopulárnejšie sú určite posledné. Malé korálky Rocaille vo veľkosti a vzhľadu pripomínajú japonské korálky Miyuki a Toho, ale sú lacnejšie ako oni. Candy korálky sú zasa oveľa väčšie (8 mm) prvky pripomínajúce vzhľad tlačidiel, a Chilli a PIP majú podlhovastý tvar.

Ak ste práve začínali svoje dobrodružstvo šperkami a nemáte tušenie, ako zhodné s rôznymi farbami a tvarmi korálkov, odporúčame pripraviť súpravy korálkov a zmesí. V každej sade sú korálky Preciosa, ktoré sa perfektne navzájom zhodujú. Predávame korálky vo veľkých, veľkoobjemových a menších, maloobchodných baleniach.

--- prečítajte si viac ---
Preciosa korálky

Perličky Preciosa rocailles, korálky Preciosa na vyšívanie a ďalšie

Viete, aké produkty sú vyrobené ručne? Svet krásnych šperkov láka zákazníkov s výstavami plnými drahých šperkov kvôli cenám, ktoré sú pre mnohých bežných ľudí často neprístupné. Môžete však kontrastovať výrobky profesionálnych klenotníkov a umelcov s výrobkami, ktoré sú mimo prevádzky. Tie, ktoré budú výsledkom individuálneho zmyslu pre krásu a vašej neobmedzenej predstavivosti. Náš obchod ponúka polotovary na výrobu šperkov, medzi ktorými patrí jedno z najdôležitejších miest korálky Preciosa. České korálky Preciosa sú malé, ale rôznorodosť ich tvarov ocení každý výrobca šperkov. Korálky sú pre nich vďačným materiálom, pretože tvoria základ pre výrobu veľkolepých náhrdelníkov, náramkov alebo prsteňov. Náramok vyrobený z korálkov Preciosa môže zdobiť zápästie potešujúceho dieťaťa, ale určite sa bude páčiť dospelým. Tieto najznámejšie české korálky sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, vysoko kvalitným spracovaním a pohodlným používaním. Významnou výhodou je aj ich nízka cena. To všetko z nich robí veľmi populárny sprostredkovateľ. Medzi korálkami tejto značky máme okrem iného korálky Candy, Chilli, PIP a korálky "Preciosa" rocaille.

České korálky Preciosa

Sklenené korálky s rôznym stupňom priehľadnosti, ako aj v akýchkoľvek dostupných farbách, môžu byť hodnotnou dekoráciou, keď ich spojíme s reťazcom, popruhom alebo reťazou. Polotovary na šperky poskytujú nekonečné možnosti vytvárania šperkov pre seba alebo darček pre milovaného. Najlacnejšie korálky nájdete, takže neváhajte a skúste si vytvoriť vlastné umelecké diela. Dômyselný DIY vám poskytne väčšiu spokojnosť ako hotová dekorácia zakúpená v obchode. Beaded náramky môžu byť vyrobené s použitím vlastného nápadu alebo vzhľad starých šperkov na známych umeleckých diel. Spojte sklenené perly so striebornými políčkami, aby ste dosiahli svoj umelecký cieľ.

Bavte sa perličkami Preciosa s ušami a linkami. K dispozícii sú špendlíky, upínacie gule a mnoho polotovarov pre šperky - perfektné doplnky pre ručne vyrábané šperky. Vďaka tomu môže každá žena cítiť nielen krásne, ale aj inteligentné a kreatívne. Musíme sa zbaviť spoločného materiálu, z ktorého sú vyrobené korálky? No, nie. V starovekom Egypte, bez komplexov, vzácne kovy a drahé kamene so sklom a dokonca aj keramické gule boli kombinované v šperkoch. Surovina bola menšia ako kvalita a estetika spracovania. Nie je to skvelá inšpirácia?

Kde kúpiť korálky Preciosa? Veľkoobchodný a maloobchodný predaj

Preciosa korálky môžete zakúpiť v našom obchode v maloobchodných a veľkoobchodných baleniach vrátane balení 20g, 50g alebo 250g. Skontrolujte prosím náš obchod s korálkami .