Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Prírodné korálky na výrobu šperkov

Ponúkame množstvo prírodných korálkov . Môžete skontrolovať kategóriu polodrahokamov, alebo tu môžete kúpiť drevené korálky, matku perál, koralov, škrupiny. Predávame v maloobchodných taškach alebo veľkoobjemových vreciach. Máte obrovskú škálu korálkov, tvarov, farieb.

Kategória prírodných korálkov je bohatá a rozmanitá oblasť, v ktorej sú prvky ako korálové a perleťové korálky, drevené korálky a kokosové škrupiny, ako aj mušle a prírodné perly. Tieto korálky vám ponúkajú neobmedzenú schopnosť vytvárať jedinečné a unikátne šperky s prirodzeným charakterom. Rozmanitosť tvarov a farieb vám umožňuje vytvoriť ozdoby rôznych typov, ktoré sa pomocou nápadov šperkov stali dlhé roky trvanlivými šperkami. Drevené korálky a korálky z kokosových škrupín sú v súlade s prirodzeným ekologickým trendom spojeným s etnickými šperkami. Prírodné koraly pripomínajú mušle, perly a vzdialené a exotické krajiny. Farebné perly pomáhajú vytvoriť jemné, veľmi ženské šperky.

--- prečítajte si viac ---
prírodné koráliky

Prírodné korálky - spôsob, ako vyzerat pôsobivo

Príroda dáva veľa inšpirácie a povzbudzuje vás, aby ste si vytvorili svoje jedinečné šperky. Vďaka prírodným korálkam môžete ľahko dosiahnuť účinný efekt. Každá skupina korálkov si zaslúži pozornosť. Plášte sú jedinečné prvky, ktoré vám umožnia vytvoriť exotický náramok. Špirálové škrupiny, gimle alebo podlhovasté škrupiny budú slúžiť ako prívesky alebo najodkázanejšie časti náhrdelníka. Malé farebné škrupiny je možné zmiešať, aby vytvorili dúhový náramok. Prírodné korálky sú nápadom pre každodennú stylizáciu etnických akcentov. Ploché okrúhle korálky a jedna väčšia v tvare listu alebo srdca je dokonalá myšlienka na dlhý náhrdelník, ktorý bude vyzerať skvele, napríklad s jasnými letnými šatami. Môžete tiež vytvoriť ľahké náušnice z kokosových prvkov.

Korálky a korálky - nová klasika

Prírodné korálky vám umožnia vytvoriť šperky, ktoré vás priťahujú priamo z prírody. Coral korálky sú klasické samy o sebe - kedysi boli veľmi módne, dnes sa vrátia k milosti. Napríklad chilli papričky v kombinácii s plochými korálkami vo forme mince vytvoria náhrdelník s miernym predátorským charakterom. Prírodné perly - malé, farebné a lesklé predstavujú náhrdelník a náramok v štýle disco. Farby je možné voľne kombinovať, aby vytvorili charakteristický a plný chuťových zložiek. Nuggets perla s nepravidelnými okrajmi je dokonalým materiálom pre šperky, ktoré majú udržiavať svoju prirodzenú, nenarušenú podobu. Sú vhodné ako večerné šaty, tak oblečenie z prírodných tkanín.

Bezprecedentná odroda, ktorá charakterizuje prírodné korálky , vám umožní vytvoriť si sám prírodné, ekologické a etnické klenoty. Výnimočne módne ručne vyrábané ornamenty, vyrobené z prírodných materiálov, vytvárajú individuálnu základňu a vytvárajú jedinečný štýl.

Prírodné korálky, ktoré sa vyskytujú v mnohých rozmeroch, tvaroch a farbách, určujú veľkú slobodu koncepcie pri tvorbe šperkov. Ručné výrobky z prírodných korálkov sú predovšetkým jedinečnosťou a trvanlivosťou. Náramok alebo prívesok, ktorý bol vyrobený z korálkov, priťahuje oko.

Prírodné korálky sú k dispozícii v rôznom rozsahu korálkov od:

koral ,

matka perál ,

kokosové škrupiny a

drevené korálky ,

prírodné perly ,

škrupiny.

Veľký výber produktov bižutérne komponenty na výrobu šperkov vytvára neobmedzené možnosti vytvárania jedinečných dekorácií, ktoré vďaka svojej vysokej kvalite, charakteristickej ručnej, presnej a jedinečnej tvorbe vytvárajú veľa konkurencie pre masovo vyrábané šperky. Šperky z prírodných korálkov sú určite zaujímavejšie. V našom obchode nájdete aj polodrahokamy , z ktorých väčšina je vyrobená zo skutočného prírodného kameňa.