Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Sklenené korálky - obchod s korálkami. Veľkoobchodné sklenené perly.

Sklenené korálky patria do skupiny najobľúbenejších korálkov používaných pri výrobe šperkov. Na šperky môžete nájsť všetko pre všetky typy korálkov. Ponúkame skvelé ceny, žiadny vlastný dom, dvere k dverám. Skontroluj teraz!

Sklo je ľahké a ľahko sa používa, preto sú možnosti výroby zaujímavých vzorov korálkov z tohto materiálu takmer neobmedzene. V našej ponuke sú sklenené korálky vyrobené známymi výrobcami ako sú Swarovski, Miyuki, Toho a Preciosa, rovnako ako niektoré korálky vyrobené menej známymi spoločnosťami. Ponúkame široký sortiment korálkov v mnohých farbách, tvaroch a veľkostiach. V našom obchode nájdete sklenené korálky v tvare bublín (Bubble AB), korálky imitujúce jades (korálky Candy Jade, korálky Jade Crackle), korálky inšpirované benátskym sklom (Lampwork) alebo korálky so zaujímavými trhlinami vo vnútri (Crackle Original ). Nájdete tu aj české sklenené perly alebo japonské sklenené korálky.

Existujú aj niektoré korálky vo fantastických tvaroch, ako sú srdcia, slzy a hviezdy. Sklenené korálky sú ideálne na výrobu výnimočných šperkov pre každú príležitosť. Bez ohľadu na to, aké preferencie máte pre malé alebo veľké šperky, v našom obchode nájdete veľa inšpirácií na vytvorenie niečoho výnimočného.

--- prečítajte si viac ---
sklenené koráliky

Sklenené perly na výrobu šperkov

Predávame tisíce korálikov z celého sveta. Môžete si kúpiť české korálky, japonské korálky ako korálky alebo korálky Miyuki. Tiež predaj lacné korálky ako krištáľ, jade korálky alebo praskanie korálky. Náš obchod je jedným z najväčších predajní vo Veľkej Británii. Predávame korálky a obrubníky s maloobchodnou a veľkoobchodnou cenou. Sklenené perly si môžete kúpiť v malých vreciach alebo veľkoobchodných vreciach.

Veľkoobchodné sklenené korálky

Ponúkame sklenené perly v maloobchodných taškach alebo veľkoobchodných taškach. Môžete mať až 30% zľavu. Posielame dvere k dverám, žiadny vlastný dom a žiadny problém pri nákupe s našou spoločnosťou. V našom predaji ponúkame aj české guličky, ako SuperDuo , Toho korálky a bižutérne komponenty pre výrobu šperkov.

Náramky zo sklenených perličiek

Môžete ľahko vyrobiť náramky zo sklenených korálkov, stačí len prameň alebo elastický drôt, do ktorého umiestnite korálky a nakoniec ho uzlíte. Môžete si vybrať farbu zo sklenenej perličky, ktorú môžete pridať so strieborným mincovníkom alebo kryštálmi Swarovski .

My predaj:

- sklenené perly , české korálky, polodrahokamy a drahokamy, náušnice, Swarovski kryštály, stužkové materiály, plastové korálky, drevené korálky

Korálky v mnohých tvaroch a farbách

Vďaka skleneným perličkám sa môžete na chvíľu vrátiť do vysokých škôl, kedy sa všetci chcú vyčleniť a môžete to urobiť hlavne prostredníctvom odevov a príslušenstva. Drobné sklenené korálky vám pomôžu vykúzliť veľmi pôsobivý dlhý náhrdelník, ktorý sa dá nasadiť tak, aby kaskádoval z krku smerom dole. Náhrdelník môže byť vyrobený z korálkov v niekoľkých farbách. Takéto šperky budú dokonale zosúladiť s bohmi alebo hippie štýlom oblečenie, a vplyv rozlíšenia od davu je zaručená. Korálky vo forme listov alebo sŕdc je veľmi dobrý nápad pre neobvyklý a farebný náramok. V kategórii sklenených korálkov sú tiež veľmi pekné a absolútne unikátne millefiori korálky alebo maškarné korálky lampwork. Šperky vyrobené z korálkov tohto typu sú jedinečné. Veľmi populárne korálky sú malé korálky, ktoré je možné zakúpiť ako originálne korálky Toho, alebo lacnejšie čínske korálky.

Sklenené korálky - kúzlo výroby šperkov

Sklenené korálky sú zábava pre každého, kto chce kreatívne stráviť svoj voľný čas. Je tiež skvelý nápad venovať pozornosť deťom a hrať si spolu. Účinky práce prídu rýchlo a poteší sa oko a okamžite zlepší náladu. Vytváranie šperkov je skutočná mágia, ktorá žije v žiary farebných sklenených korálkov. Ak chcete urobiť veľmi jednoduchý náramok, len niekoľko vybraných korálkov a šperky základ, ako je šperky popruh alebo pružné lano. Náramok, ktorý sa skladá zo striedajúcich sa korálkov v podobe guličiek a kociek, je zaujímavým doplnkom prakticky k akémukoľvek oblečeniu. S leštenými guličkami na druhej strane môžete vyrábať šperky v štýle disco. Náhrdelník a náušnice z týchto loptičiek sa zhodujú s pôvodnými lesklými šatami a vysokými podpätkami.

Veľkoobchodné sklenené perly

V našej ponuke nájdete sklenené korálky v maloobchode a veľkoobchode. Ponúkame malé balenia, ale aj predaj na korálkach. Vďaka tomu sú ceny oveľa lepšie a v našej ponuke nájdete zaujímavý zľavový systém o obrate a veľkosti objednávky.

Sklenené korálky s fazetou

Ak hľadáte farebné korálky , ste na správnom mieste, predávame všetky druhy leštených korálkov v tvare kryštálov alebo rez 36 múrov alebo 96 stien.

Priehľadné sklenené perly

V našom obchode s klenotmi si môžete zakúpiť veľa druhov a farieb perličiek . Jednou z najobľúbenejších je priehľadná farba, všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť správny filter vľavo, aby ste našli svoje obľúbené produkty vo vhodnej farbe, napr.