Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Strapce - Výroba šiat šperkov

Strapce sú populárne výrobky na výrobu šperkov, najčastejšie používajú strapce na náušnice, ktoré sa podobajú na boho, etický štýl. Pramene sa dobre spájajú so všetkými druhmi korálkov, polotovarov, takže je ľahké vytvoriť náhrdelník alebo náramok s takým príveskom.

V našej ponuke nájdete dva typy strapcov vrátane jedného s kovovým hrotom.

--- prečítajte si viac ---
strapce

Strapce na náušnice

Tassel je teraz veľmi populárny produkt pre náušnice alebo náramok. Tieto náušnice vyzerajú veľmi ľahko a príjemne.

Ako urobiť strap?

V našom obchode nájdete nástroj na výrobu střapcov, ktoré vám pomôžu vytvoriť.

Dekoratívny strap

Nakupujte stany najlacnejšie, za najvýhodnejšie ceny ponúkame ich v maloobchodných a veľkoobchodných baleniach, možnosť zľavy a bezplatnú dopravu. Môžu byť použité na vytváranie šperkov, ako náramky na náramky, ale aj na rôzne druhy remesiel, ako je zdobenie odevov, vytváranie kľúčeniek atď.

Náušnice strapce

Chwosty je v súčasnosti veľmi módne doplnky k šperky, hlavne kvôli mnohým slávnym ľuďom, ktorí sa klaňajú s takými ozdobami. Najčastejšie sa používajú na výrobu náušnic, elegantných náhrdelníkov alebo originálnych náramkov. Stuha sú polotovary pre šperky, ktoré sa dajú použiť aj na obnovu starých kabeliek, sveterov alebo blúziek. Napriek tomu, že strapce sa najčastejšie používajú na vytvorenie minimalistických plných elegančných ozdôb, ako napríklad zavesenie iba jedného stanu na čiary alebo reťaze, môžete úspešne vytvoriť viac nekonvenčných diel a pridať napríklad sklenené korálky , polodrahokamy alebo drevené šperky polotovary. Po tejto kombinácii naše dekorácie, napr. Náušnice, získajú pôvodnejší, výnimočný vzhľad. Tatry sa tiež dobre miešajú v spoločnosti, ako je hodvábna šnúra alebo šperkovnica.

Plachty si môžete zakúpiť vo veľkom počte farieb, ktoré vám pri používaní ponúkajú širokú škálu možností.