Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

Swarovski kryštály a korálky & pedanti

Swarovski je značka známa vo svete show business. Kryštály Swarovski možno často vidieť na šatách hviezd na červených kobercoch, ale tieto kryštály nie sú vyhradené iba pre bohatých ľudí. Sú tiež veľmi obvyklé na svadobné šaty vybrané nevestami zo strednej triedy. Avšak, väčšina ľudí spája Swarovski Elements predovšetkým s klenotmi.

Šperky Swarovski nie sú vyrábané iba profesionálnymi strieborníkmi. Dnes sú prvky Swarovski veľmi obľúbené u ľudí, ktorí sa zaoberajú ručne vyrábanými šperkami. To je dôvod, prečo ponúkame široký výber výrobkov značky Swarovski, ktoré vám umožnia urobiť niečo výnimočné. V našom obchode nájdete kryštály Swarovski, perly Swarovski a pripravené prívesky značky. Všetky sú k dispozícii v mnohých veľkostiach od najmenších korálkov od 4 mm do najväčších príveskov s rozmermi 22 mm. Môžete si tiež vybrať medzi mnohými farbami (od bielej až po vínovo) a tvarmi (kocky, okrúhly a dokonca aj motýle). Swarovski Elements sú ideálne pre vytváranie elegantných náušníc, náhrdelníkov a náramkov.

--- prečítajte si viac ---
SWAROVSKI® ELEMENTS

Kryštály Swarovski sú veľmi populárne korálky vyrobené v Rakúsku. Korálky a kryštály na výrobu šperkov sú veľmi populárne, môžete vyrobiť náramok, náhrdelník alebo náušnicu s korálkami Swarovski . Krištáľové korálky značky Swarovski sa predávajú vo veľkoobchodných a maloobchodných taškach. Farba a žiarivosť Swarovski je jedna z najkrajších na svete.

Swarovski prvky - kryštály Swarovski

Kryštály Swarovski sú leštené korálky známe vo svete šperkov. Vďaka správne vyvinutému spôsobu mechanického rezania kryštálov každý prvok Swarovski Crystal zapôsobí úžasným leskom a jasnosťou rezu. Kryštály Swarovski sa rýchlo stali slávnymi a začali sa objavovať v šperkoch hviezd.

Dnes sú k dispozícii kryštály Swarovski . V našej ponuke nájdete korálky Swarovski a perly Swarovski v mnohých farbách, veľkostiach a tvaroch. Dokonca aj osoba bez skúseností môže ľahko vyrobiť krásne náušnice, náhrdelníky a náramky z týchto prvkov. V našom obchode nájdete aj pripravené Swarovski prívesky ako sú srdcia, slzy alebo hrušky. Ako perličky a perly, prívesky sú k dispozícii v rôznych farbách a krásnych špeciálnych efektov.

Kryštály Swarovski Elements sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi elegantné šperky, ideálne nielen pre každodenný život, ale aj pre špeciálne príležitosti. Šperky z kryštálov Swarovski vás oslňujú každým! Ako autorizovaný predajca značky Swarovski Elements garantujeme najvyššiu kvalitu, široký sortiment a vynikajúce ceny.

SWAROVSKI ELEMENTS produkty

Produktová rada obsahuje rôzne typy kryštálov Swarovski. Najpopulárnejšie články určite zahŕňajú korálky Swarovski. Používajú sa okrem iného v dizajne originálnych náušníc a náhrdelníkov. V našej ponuke nájdete viac ako sto odrôd korálkov z tejto línie. Všetko v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch.

Swarovski perly

Perly Swarovski sú perfektné imitácie skutočných perál. Sú vyrobené z vysoko kvalitného kryštálového jadra, majú vynikajúci okrúhly tvar a jedinečný povlak. Tieto prvky sú ideálnym doplnkom pre dizajn unikátnych náhrdelníkov, brošne alebo náramkov. V našom obchode nájdete perly Swarovski vo všetkých farbách a veľkostiach.

Swarovski prívesky na náhrdelníky a náramky.

Pri navrhovaní nekonvenčných príveskov a krásnych ručne vyrobených náhrdelníkov sú Swarovski prívesky z našej ponuky najlepšou voľbou. Perfektne rafinovaný dizajn a množstvo jedinečných tvarov a veľkostí sú hlavnými črtami výrobkov v tejto skupine. Je to skutočná nutnosť pre všetkých tvorivých šperkov návrhárov a nadšencov.

Kryštály Swarovski sú tiež veľmi dobrým darčekom pre milovníkov šperkov a pre všetkých, ktorí sa zaoberajú profesionálnym dizajnom a výrobou ručne vyrábaných šperkov.

O Swarovski

Spoločnosť Swarovski bola založená v roku 1895 Danielom Swarovskim z Rakúska. Na konci 19. storočia, kedy bolo spracovanie krištáľového skla ešte vykonané ručne, navrhol a postavil stroj na rezanie a brúsenie krištáľového skla, čím položil základy pre výrobu moderného šperkového doplnku. V roku 1956, v spolupráci s módnym návrhárom Christian Dior, Swarovski vytvoril "Aurora Borealis", alebo kryštály so špeciálnym vizuálnym efektom. V roku 1977 vznikla prvá zbierka šperkov pod značkou Swarovski.

Týmto spôsobom sa malá spoločnosť so sídlom v spoločnosti Swarovski so sídlom vo Wattens v Rakúsku rýchlo rozvíja a je známa po celom svete, ktorá sa dodnes podieľa na výrobe príslušenstva z krištáľového skla a šperkov.

Pozývame vás skontrolovať aj japonské korálky Toho alebo korálky Miyuki, sklenené korálky a ak hľadáme lacnejšie kryštály, pozývame vás na kryštály CrystaLine .