Informácie: Naše stránky používajú cookies pre poskytovanie služieb v súlade s našou politikou ochrany súkromia. Môžete určiť podmienky pre ukladanie cookies vo Vašom prehliadači.

TOHO® Korálky

Toho korálky sú semenné korálky z Japonska, ktoré získali slávu po celom svete. Veľká rôznorodosť tvarov, farieb a veľkostí robí tieto japonské korálky ideálne na výrobu šperkov. Predávame veľa druhov Toho za skvelú cenu!

Ak chcete použiť tieto sklenené perly, potrebujete veľa presnosti a jemnosti. Avšak ak používate svoju predstavivosť, toho korálky vám umožnia urobiť fantastické a výnimočné náramky, náhrdelníky alebo náušnice. Lemovanie (vytváranie šperkov a iných dekorácií s malými, perličkovými korálkami) je perfektným používaním korálkov Toho. Každý, kto sa chystá hobby, by mal hľadať dobrý obchod s korálkami Toho, pretože tieto výrobky ponúkajú vysokú kvalitu za nízku cenu. V našej predajni môžete tieto korálky zakúpiť za najnižšiu cenu. Predávame toho korálky v najobľúbenejšej veľkosti 11/0, ale nájdete aj sklenené korálky v iných veľkostiach. Toho korálky sú vynikajúce nielen pre beading, ale aj pre soutache. Dekorácie vykonané s touto technikou sú exkluzívne a veľmi drahé, ale môžete ich vyrobiť sami za nízke náklady.

--- prečítajte si viac ---
korálky TOHO®

TOHO korálky sú jedným z najpopulárnejších korálkov japonských semien. Majú perfektný tvar, každá korálka sa navzájom podobá. Tiež farba perličiek a povlaku je rovnaká na každom korále. Je ľahké ich používať, sú veľmi populárne v beading. Predávame korálky TOHO v malých 5g vreciach alebo 25g vreciach.

Toho korálky najpopulárnejšie korálky z Japonska

Toho korálky boli vytvorené od roku 1957 a sú neustále populárne. Napriek tomu, že sú vytvorené v Japonsku, podmanili si aj európske trhy. Oddaní ručne vyrábané šperky alebo výšivky ich milujú za svoj dokonalý tvar a krásne farby. Toho korálky sú sklenené perly a čo ich odlišuje od ostatných korálkov, je oveľa väčší priemer. To je dôvod, prečo sa používajú na výrobu bižutérie, ale aj na zdobenie obrúskov, obrusov alebo vyšívaných aplikácií.

Toho 11/0

Najpopulárnejšie sú guľaté korálky s priemerom 2,2 mm, tj 11/0 týchto korálkov. Vďaka galvanizácii sú extrémne odolné proti oderu a mechanickému poškodeniu. Avšak Toho tvorí s rovnakým úspechom korálky rôznych tvarov - trojuholníkové s trojuholníkovými otvormi, kubické so štvorcovými otvormi, korálky tvarované ako slza alebo perly podlhovasté. Okrem tvaru guľôčok sa môžu v konečnej fáze líšiť a ich činidlá môžu byť strieborné, opaleskujúce, zlacené, perleťové alebo jednotné. Je to vďaka bohatstvu farieb a tvarov, ktoré dychtivo vyberajú tí, ktorí milujú originálne, ručne vyrábané šperky.

Ručné šperky z korálkov Toho

Rôzne tvary, rozdielne rozmery a spôsob dokončovania Sklenené toho korálky spôsobuje, že sa objavujú na módnych blúzkach, kde sú dokončené farebnými aplikáciami alebo sa používajú na zdobenie jednofarebnej výšivky. Najčastejšie sa používajú na výrobu šperkov.

Toho korálky na náramky

Najmenšie korálky s priemerom približne 2 mm sa ukážu ako užitočné pri vytváraní náramkov a náhrdelníkov v etnickom štýle, kde najdôležitejším je počet korálkov a bohatstvo ich farieb. Na druhej strane väčšie toho korálky môžu byť pekne zobrazené na náušniciach alebo náramkoch. Potom sú vyrobené z reťazí, trvanlivých popruhov alebo strún a samotné korálky sú zdôraznené pridaním špeciálnych rozperov do vzoru.

Je tiež dôležité kontrolovať ich súťaž. Odporúčame japonské korálky Miyuki a lacnejšie alternatívne sklenené korálky.

Koľko toho korálkov je v 10g?

Množstvo perličiek Toho v balení 5 gramov, 10 gramov alebo 50 gramov závisí od veľkosti guľôčky. Takže korálky 6/0 budú asi 150 položiek v 10 gramoch, 8/0 400 kusov, 11/0 budú asi 1040 korálkov Toho v balení 10 gramov a 15/0 sú 2 600 kusov. Uvedené množstvá sú približné a môžu sa mierne líšiť v závislosti od farby a spôsobu galvanizácie. Ak chcete zistiť, koľko je v balení 5gram alebo 50, jednoducho vynásobte danú sumu. V našom obchode poskytujeme približné množstvo za každú cenu.

TOHO korálky je termín známy takmer všetkým. Malé sklenené korálky sa vyrábajú v Japonsku už mnoho rokov, odkiaľ sú posielané po celom svete. Napriek tomu, že existuje veľa spoločností, ktoré sa podieľajú na výrobe tohto typu výrobkov, žiadna z nich nemôže získať rovnakú vysokú popularitu a dobrú povesť ako korálky TOHO. Vďaka tomu v mnohých prostrediach, najmä medzi ľuďmi, ktorí sa podieľajú na tvorbe šperkov, získali meno pokladov z východu.

Z čoho sú toho korálky?

Perly TOHO sú vyrobené výhradne zo skla v širokej škále odrôd. matné, priehľadné alebo lesklé vzhľadom na rôzne farby - každý z veľmi širokého sortimentu dokáže zodpovedať korálkam ideálnym pre každú z nich. Niektoré z nich, najmä z priehľadného skla vo vnútri, majú striebornú alebo pozlátené vrstvy, čo im dodáva ďalšie šarm.

Tvar korálkov TOHO

Základným tvarom sú okrúhle korálky, najčastejšie používané pri tvorbe šperkov, ale aj módnych návrhárov, ale takzvané trubice sú tiež veľmi obľúbené. Rozsah je doplnený šesťhrannými tvarovanými korálkami, ktoré dávajú vytvorenej šperky jedinečný vzhľad. Druhým problémom je výber ich správnej veľkosti. TOHO má 4 základné veľkosti - 6, 8, 11 a 15. Ich priemer je: 4 mm pre veľkosť 6, 3 mm pre veľkosť 8, cca. 2,2 mm pre veľkosť 11 a 1,5 mm pre veľkosť 15. To má vplyv na veľkosť šperkov vyrobených z nich, rovnako ako na hmotnosť. Najčastejšie sa predávajú podľa hmotnosti, v baleniach obsahujúcich jeden typ a veľkosť korálkov. Niektorí predajcovia tiež ponúkajú takzvané zmesi, ktoré obsahujú koráliky rôznych farieb alebo rôznych veľkostí. Avšak veľká väčšina kupujúcich dáva prednosť výberu svojej vlastnej farby a veľkosti, a preto sa rozhodnú kúpiť korálky s rovnakými parametrami.

Toho korálky môžete použiť v mnohých rôznych spôsobov, môžete sa k nim pripojiť s polodrahokamov , alebo šperky komponenty, tiež je pekné, aby sa náramok s semien korálky a sklenené koráliky .